Themes - Astra - en to sr_RS translation catalogue (609 entries)

en: % Comments
sr_RS: % коментара

en: %1$s at %2$s
sr_RS: %1$s у %2$s

en: %s Settings
sr_RS: %s Подешавања

en: (Edit)
sr_RS: (Уреди)

en: 1 Comment
sr_RS: 1 коментар

en: 100 Italic
sr_RS: 100 искошено

en: 200 Italic
sr_RS: 200 искошено

en: 300 Italic
sr_RS: 300 искошено

en: 400 Italic
sr_RS: 400 искошено

en: 404 Not Found
sr_RS: 404 страна није нађена

en: 500 Italic
sr_RS: 500 искошено

en: 600 Italic
sr_RS: 600 искошено

en: 800 Italic
sr_RS: 800 искошено

en: 900 Italic
sr_RS: 900 искошено

en: Above %s
sr_RS: Изнад %s

en: Above Footer
sr_RS: Поље изнад подножја

en: Above Header
sr_RS: Поље изнад заглавља

en: Account
sr_RS: Налог

en: Account Menu Color
sr_RS: Боја изборника налога

en: Account URL
sr_RS: Адреса налога

en: Account Woo Navigation
sr_RS: Налог Woo Навигација

en: Account icon link
sr_RS: Налог икона веза

en: Activate
sr_RS: Укључи

en: Activate Importer Plugin
sr_RS: Активирајте додатак за увоз

en: Activating
sr_RS: Укључивање у току

en: Activating Importer Plugin
sr_RS: Активира се додатак за увоз

en: Active
sr_RS: Укључен

en: Add Custom HTML
sr_RS: Додај прилагођен HTML

en: Add To Cart
sr_RS: Додај у корпу

en: Add Widget
sr_RS: Додај виџет

en: Add content conditionally in the various hook areas of the theme.
sr_RS: Додај садржај условно у различитим областима копча теме.

en: Add widgets here:
sr_RS: Додај виџете овде:

en: After
sr_RS: После

en: After Comments
sr_RS: Поље после коментара

en: After Content
sr_RS: Поље после садржаја

en: After Footer
sr_RS: Поље после подножја

en: After Header
sr_RS: Поље после заглавља

en: After Page
sr_RS: Поље после странице

en: After Post
sr_RS: Поље после чланка

en: After Post Content
sr_RS: Поље после садржаја чланка

en: After Sidebar
sr_RS: Поље после бочне траке

en: Alignment
sr_RS: Поравнање

en: All Pages, All Posts, All Attachments
sr_RS: Све стране, сви чланци, сви прилози

en: Archive Columns
sr_RS: Ступци архиве

en: Archive Content Width
sr_RS: Ширина садржаја архива

en: Archives
sr_RS: Архиве

en: Ascending
sr_RS: Растући

en: Assign Footer Menu
sr_RS: Додели изборник подножју

en: Astra Settings
sr_RS: Астра подешавања

en: Astra WordPress Theme
sr_RS: Astra Вордпрес тема

en: Astra is fast, fully customizable & beautiful WordPress theme suitable for blog, personal portfolio, business website and WooCommerce storefront. It is very lightweight (less than 50KB on frontend) and offers unparalleled speed. Built with SEO in mind, Astra comes with Schema.org code integrated and is Native AMP ready so search engines will love your site. It offers special features and templates so it works perfectly with all page builders like Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi, etc. Some of the other features: # WooCommerce Ready # Responsive # RTL & Translation Ready # Extendible with premium addons # Regularly updated # Designed, Developed, Maintained & Supported by Brainstorm Force. Looking for a perfect base theme? Look no further. Astra is fast, fully customizable and WooCommerce ready theme that you can use for building any kind of website!
sr_RS: Astra је брза, потпуно подесива и лепа Вордпрес тема погодна за блог, лични портфолио, пословни вебсајт и WooCommerce продавницу. Врло је малена (мање од 50KB на фронт-енду) и нуди ненадмашиву брзину. Грађена са SEO на уму, Astra долази са интегрисаним Schema.org кодом и спремна је за "Native AMP" тако да ће претраживачи волети ваш сајт. Нуди посебне карактеристике и шаблоне тако да перфектно ради са свим градитељима страница као што су Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi, итд. Још неке од њених особина: # WooCommerce спремна # одговарајућа за све димензије приказа # RTL и спремна за превођење # Проширива премијум додацима # Редовно ажурирана # Дизајнирана, развијана, одржавана и подржана од стране Brainstorm Force. Тражите перфектну основну тему? Не тражите даље. Astra је брза, потпуно подесива и WooCommerce спремна тема коју можете да користите за изградњу било које врсте сајта!

en: Author
sr_RS: Аутор

en: Availability:
sr_RS: Доступност:

en: Avatar
sr_RS: Аватар

en: Background
sr_RS: Позадина

en: Background Color
sr_RS: Боја позадине

en: Background Overlay
sr_RS: Полутранспарентни слој преко позадине

en: Base Colors
sr_RS: Основне боје

en: Base Typography
sr_RS: Основна типографија

en: Before Comments
sr_RS: Поље пре коментара

en: Before Content
sr_RS: Поље пре садржаја

en: Before Footer
sr_RS: Поље пре подножја

en: Before Header
sr_RS: Поље пре заглавља

en: Before Page
sr_RS: Поље пре странице

en: Before Post
sr_RS: Поље пре чланка

en: Before Post Content
sr_RS: Поље пре садржаја чланка

en: Before Sidebar
sr_RS: Поље пре бочне траке

en: Before Title
sr_RS: Поље пре наслова

en: Below %s
sr_RS: Испод %s

en: Below Footer
sr_RS: Поље испод подножја

en: Below Header
sr_RS: Поље испод заглавља

en: Blog / Archive
sr_RS: Блог / Архива

en: Blog Page is when Latest Posts are selected to be displayed on a particular page.
sr_RS: Блог страница је када су селектовани сви најновији чланци на одређеној страни.

en: Bold 700
sr_RS: Дебело 700

en: Border
sr_RS: Ивица

en: Border Color
sr_RS: Боја ивица

en: Border Radius
sr_RS: Радиус ивице

en: Border Size
sr_RS: Ширина ивице

en: Border Width
sr_RS: Ширина ивице

en: Bottom
sr_RS: Дно

en: Bottom Border Color
sr_RS: Боја доње ивице

en: Bottom Border Size
sr_RS: Дебљина доње ивице

en: Box Background
sr_RS: Позадина оквира

en: Boxed
sr_RS: Уоквирено

en: Breadcrumb
sr_RS: Мрвица

en: Breadcrumb Overview
sr_RS: Преглед мрвица

en: Breadcrumb Source
sr_RS: Извор мрвица

en: Browse:
sr_RS: Прегледај:

en: Button
sr_RS: Дугме

en: Button %s
sr_RS: Дугме %s

en: Button Background
sr_RS: Позадина дугмета

en: Button Color
sr_RS: Боја дугмета

en: Button Link
sr_RS: Веза дугмета

en: Button Presets
sr_RS: Предефинисано дугме

en: Button Style
sr_RS: Стил дугмета

en: Button Text
sr_RS: Текст дугмета

en: Buttons
sr_RS: Дугмићи

en: By
sr_RS: Од:

en: By: %s
sr_RS: Од: %s

en: Cancel Reply
sr_RS: Одустани од одговора

en: Capitalize
sr_RS: Прво слово велико

en: Cart
sr_RS: Korpa

en: Cart Button
sr_RS: Дугме за корпу

en: Cart Button Text
sr_RS: Текст дугмета корпе

en: Cart Tray
sr_RS: Корпа

en: Categories
sr_RS: Категорије

en: Category
sr_RS: Категорија

en: Center
sr_RS: Центрирано

en: Center Heavy 25/50/25
sr_RS: Тежиште на центру 25/50/25

en: Checkout
sr_RS: Благајна

en: Checkout Button
sr_RS: Дугме за одлазак на благајну

en: Click here to assign a widget for this area.
sr_RS: Притисните овде да доделите виџет за ово место.

en: Click to edit this Row.
sr_RS: Притисните да уредите овај ред

en: Click to edit this element.
sr_RS: Притисните за уређивање овог елемента.

en: Close Icon Color
sr_RS: Боја иконице ”затвори”

en: Collapse to Rows
sr_RS: Скупи у редове

en: Color
sr_RS: Боја

en: Color  1
sr_RS: Боја 1

en: Color  2
sr_RS: Боја 2

en: Color  3
sr_RS: Боја 3

en: Color  4
sr_RS: Боја 4

en: Color  5
sr_RS: Боја 5

en: Color  6
sr_RS: Боја 6

en: Color  7
sr_RS: Боја 7

en: Color  8
sr_RS: Боја 8

en: Color  9
sr_RS: Боја 9

en: Color Type
sr_RS: Врста боје

[ctx: Color name]
en: Theme Color 1
sr_RS: Боја шаблона 1

[ctx: Color name]
en: Theme Color 2
sr_RS: Боја шаблона 2

[ctx: Color name]
en: Theme Color 3
sr_RS: Боја шаблона 3

[ctx: Color name]
en: Theme Color 4
sr_RS: Боја шаблона 4

[ctx: Color name]
en: Theme Color 5
sr_RS: Боја шаблона 5

[ctx: Color name]
en: Theme Color 6
sr_RS: Боја шаблона 6

[ctx: Color name]
en: Theme Color 7
sr_RS: Боја шаблона 7

[ctx: Color name]
en: Theme Color 8
sr_RS: Боја шаблона 8

[ctx: Color name]
en: Theme Color 9
sr_RS: Боја шаблона 9

en: Colors
sr_RS: Боје

en: Colors & Background
sr_RS: Боје и позадина

en: Colors & Background Overview
sr_RS: Преглед боја и позадине

en: Column
sr_RS: Стубац

en: Comment Counts
sr_RS: Број коментара

en: Comment Page %s
sr_RS: Страница коментара  %s

en: Comment navigation
sr_RS: Навигација кроз коментаре

en: Comments
sr_RS: Коментари

en: Comments Navigation
sr_RS: Навигација кроз коментаре

en: Comments are closed.
sr_RS: Затворено за коментаре.

en: Configure Menu from Here.
sr_RS: Овде подеси изборник

en: Contact Us
sr_RS: Контактирајте нас

en: Container
sr_RS: Оквир

en: Container Border
sr_RS: Ивица оквира

en: Container Overview
sr_RS: Преглед оквира

en: Container Width
sr_RS: Ширина оквира

en: Content
sr_RS: Садржај

en: Content Alignment
sr_RS: Поравњање Садржаја

en: Content Background
sr_RS: Позадина садржаја

en: Content Boxed
sr_RS: Садржај у оквиру

en: Content Color
sr_RS: Боја садржаја

en: Content Colors
sr_RS: Боја садржаја

en: Content Font
sr_RS: Фонт садржаја

en: Content Font Size
sr_RS: Величина слова садржаја чланка

en: Content Layout
sr_RS: Распоред садржаја

en: Content Link Color
sr_RS: Боја везе садржаја

en: Content Width
sr_RS: Ширина садржаја

en: Continue reading %s
sr_RS: Настави са читањем  %s

en: Copyright
sr_RS: Заштићена права

en: Copyright &copy; [current_year] [site_title] | Powered by [theme_author]
sr_RS: Заштићена права &copy; [current_year] [site_title] | Покреће [theme_author]

en: Course Columns
sr_RS: Ступци курса

en: Course Content Table
sr_RS: Табела садржаја курса

en: Custom
sr_RS: Прилагођено

en: Custom Layouts
sr_RS: Прилагођени распоред

en: Custom Menu Text / HTML
sr_RS: Прилагођен текст / HTML изборника

en: Custom Text
sr_RS: Прилагођен текст

en: Custom Width
sr_RS: Прилагођена ширина

en: Customize Button Style.
sr_RS: Прилагоди стил дугмета.

en: Customize Transparent Header.
sr_RS: Прилагоди провидно заглавље.

en: Customizer Setting
sr_RS: Подешавање прилагођивача

en: Date
sr_RS: Датум

en: Deactivate
sr_RS: Искључи

en: Deactivating
sr_RS: Искључивање у току

en: Default
sr_RS: Подразумевано

en: Default Layout
sr_RS: Подразумевани распоред

en: Default System Font
sr_RS: Подразумевани системски фонт

en: Descending
sr_RS: Опадајући

en: Desktop
sr_RS: Рачунар

en: Desktop + Mobile
sr_RS: Рачунар + Мобилни

en: Details &#187;
sr_RS: Детаљи &#187;

en: Different Logo For Mobile Devices?
sr_RS: Другачији лого за мобилне уређаје?

en: Different Logo For Retina Devices?
sr_RS: Другачији лого за Retina уређаје?

en: Different Logo for Transparent Header?
sr_RS: Другачији лого за прозирно заглавље

en: Differentiate Rows
sr_RS: Разликуј редове

en: Disable
sr_RS: Онемогући

en: Disable Above Header
sr_RS: Онемогући поље изнад наслова

en: Disable Below Header
sr_RS: Онемогући поље испод наслова

en: Disable Breadcrumb
sr_RS: Онемогући мрвице

en: Disable Featured Image
sr_RS: Онемогућите издвојену слику

en: Disable Footer
sr_RS: Онемогући подножје

en: Disable Footer Widgets
sr_RS: Онемогућите виџете подножја

en: Disable Menu
sr_RS: Онемогући изборник

en: Disable Mobile Header
sr_RS: Онемогући заглавље на мобилном

en: Disable Primary Header
sr_RS: Онемогући главно заглавље

en: Disable Product Navigation
sr_RS: Онемогући навигацију за производе

en: Disable Sections
sr_RS: Онемогући одељке

en: Disable Title
sr_RS: Онемогући наслов

en: Disable on 404, Search & Archives?
sr_RS: Онемогући на 404, страни за претраге и архивама

en: Disable on Blog page?
sr_RS: Онемогући на блог страни

en: Disable on Latest Posts Page?
sr_RS: Онемогући на страници за најновије чланке

en: Disable on Pages?
sr_RS: Онемогући на странама

en: Disable on Posts?
sr_RS: Онемогући на чланцима

en: Disable on WooCommerce Product Pages?
sr_RS: Онемогући зна WooCommerce страни за производе

en: Disabled
sr_RS: Онемогућено

en: Display Cart Title
sr_RS: Прикажи назив корпе

en: Display Cart Total
sr_RS: Прикажи збир у корпи

en: Display Serial Number
sr_RS: Прикажи серијски број

en: Divider
sr_RS: Разделник

en: Divider Color
sr_RS: Боја паздељивача

en: Divider Size
sr_RS: Величина граничника

en: Dropdown
sr_RS: Падајући изборник

en: Dropdown Target
sr_RS: Падајуће листе

en: EDD Cart
sr_RS: Easy Digital Downloads корпа

en: EDD Cart Icon Color
sr_RS: Easy Digital Downloads боја иконе корпе

en: EDD Single Product Sidebar
sr_RS: Бочна трака странице појединачног Easy Digital Downloads производа.

en: Easy Digital Downloads Sidebar
sr_RS: Easy Digital Downloads бочна трака

en: Edit
sr_RS: Уреди

en: Edit %s
sr_RS: Уреди %s

en: Email*
sr_RS: Е-пошта*

en: Enable Cross-sells
sr_RS: Омогућите унакрсну продају

en: Enable On
sr_RS: Омогућите укључивање

en: Enable Post Excerpt
sr_RS: Омогућите сажетке чланака

en: Enable Related Posts
sr_RS: Омогућите повезане чланке

en: Enable on Complete Website
sr_RS: Омогућите на комплетном веб месту

en: Enabled
sr_RS: Омогућено

en: Enter valid email address!
sr_RS: Унесите исправну адресу е-поште

en: Equal Width Columns
sr_RS: Једнака ширина стубаца

en: Every %d Minutes
sr_RS: Сваких %d минута

en: Excerpt
sr_RS: Одломак

en: Excerpt Word Count
sr_RS: Број речи у сажетку

en: Extra-Bold 800
sr_RS: Екстра дебело 800

en: Extra-Light 200
sr_RS: Екстра-танко 200

en: Fade
sr_RS: Избледело

en: Failed, Please try again later.
sr_RS: Неуспешно. Молим вас покушајте касније.

en: Featured Image
sr_RS: Издвојена слика

en: Fill
sr_RS: Попуњеност

en: First Row, Next Columns 100 - 50/50
sr_RS: Први ред, наредни стубац 100 - 50/50

en: Flush Local Font Files
sr_RS: Очистите датотеке локалних фонтова

en: Flyout
sr_RS: Искачући елемент

en: Font
sr_RS: Фонт

en: Font Family
sr_RS: Фонт фамилија

en: Font Size
sr_RS: Величина фонта

en: Footer
sr_RS: Подножје

en: Footer Bar
sr_RS: Трака подножја

en: Footer Bar Layout 1
sr_RS: Трака подножја, изглед 1

en: Footer Bar Layout 2
sr_RS: Трака подножја, изглед 2

en: Footer Bar Overview
sr_RS: Преглед траке подножја

en: Footer Bar Section 1
sr_RS: Трака подножја, одељак 1

en: Footer Bar Section 2
sr_RS: Трака подножја, одељак 2

en: Footer Builder
sr_RS: Прилагођавач подножја

en: Footer Layout
sr_RS: Распоред подножја

en: Footer Menu
sr_RS: Изборник у подножју

en: Footer Settings
sr_RS: Подешавања подножја

en: Footer Widget Area 1
sr_RS: Простор 1 за виџете у подножју

en: Footer Widget Area 2
sr_RS: Простор 2 за виџете у подножју

en: Footer Widget Area 3
sr_RS: Простор 3 за виџете у подножју

en: Footer Widget Area 4
sr_RS: Простор 4 за виџете у подножју

en: Footer Widgets
sr_RS: Виџети подножја

en: Full Content
sr_RS: Цео садржај

en: Full Width
sr_RS: Пуна ширина

en: Full Width / Contained
sr_RS: Пуна ширина / уоквирено

en: Full Width / Stretched
sr_RS: Пуна ширина / растегнуто

en: Full-Screen
sr_RS: Пун екран

en: General
sr_RS: Опште

en: Get Started
sr_RS: Започните

en: Global
sr_RS: Глобално

en: Global Palette
sr_RS: Општа палета

en: Grid Column Layout
sr_RS: Распоред стубаца

en: HTML Color
sr_RS: Боја HTML кода

en: Header
sr_RS: Заглавље

en: Header Builder
sr_RS: Прилагођавач заглавља

en: Header Button
sr_RS: Дугме заглавља

en: Header Cart Icon
sr_RS: Иконица за наслов корпе

en: Header Layout
sr_RS: Распоред заглавља

en: Header Position
sr_RS: Место заглавља

en: Header Sections
sr_RS: Одељци заглавља

en: Header Type
sr_RS: Врста заглавља

en: Header Types
sr_RS: Врсте заглавља

en: Heading 1
sr_RS: Заглавље 1

en: Heading 2
sr_RS: Заглавље 2

en: Heading 3
sr_RS: Заглавље 3

en: Heading 4
sr_RS: Заглавље 4

en: Heading 5
sr_RS: Заглавље 5

en: Heading 6
sr_RS: Заглавље 6

en: Headings
sr_RS: Заглавља

en: Height
sr_RS: Висина

en: Helpful Information
sr_RS: Информације од помоћи

en: Hide Last Item in Menu on Mobile
sr_RS: Сакриј последњу ставку у изборнику за мобилне уређаје

en: Home
sr_RS: Почетак

en: Hover
sr_RS: Показивање мишем

en: Hover / Active
sr_RS: Активно

en: Hover Color
sr_RS: Боја при преласку над линком

en: Icon
sr_RS: Иконица

en: Icon Color
sr_RS: Боја иконице

en: Icon Radius
sr_RS: Радиус иконе

en: Icon Size
sr_RS: Величина иконе

en: Icon Spacing
sr_RS: Размак између икона

en: Icons
sr_RS: Иконице

en: If this color setting is not reflecting, check if colors are set from dedicated above, below or primary footer settings.
sr_RS: Уколико се боја не приказује, проверите поставку изнад, испод или примарну поставку подножја.

en: Image
sr_RS: Slika

en: Inherit
sr_RS: Наследи

en: Inline
sr_RS: У равни

en: Inline Logo & Site Title
sr_RS: Лого у реду и наслов веб места

en: Inner Column Spacing
sr_RS: Размак унутар стубаца

en: Inner Element Spacing
sr_RS: Растојање унутрашњег елемента

en: Inner Elements Layout
sr_RS: Распоред унутрашњих елемената

en: Insert HTML text here.
sr_RS: Убаци HTML текст овде

en: Inside
sr_RS: Унутар

en: Install Importer Plugin
sr_RS: Поставите додатак за увоз

en: It looks like the link pointing here was faulty. Maybe try searching?
sr_RS: Веза није исправна

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sr_RS: Изгледа да не можемо да пронађемо оно што сте тражили. Можда ће претраживање помоћи.

en: Item Divider
sr_RS: Раздвајач елемената

en: Label Color
sr_RS: Боја натписа

en: Last Item in Menu
sr_RS: Последња ставка у изборнику

en: Last Row, Previous Columns 50/50 - 100
sr_RS: Последњи ред, претходног стубца 50/50 - 100

en: Latest Posts page is your site's front page when the latest posts are displayed on the home page.
sr_RS: Када омогућите да вам насловна страница буде страница са чланцима, онда ће вам последњи чланак бити насловна страница

en: Latest posts page or when any page is selected as blog page
sr_RS: Страница са скорашњим постовима или када је као страница блога одабрана било која страница

en: Layout
sr_RS: Распоред

en: Layout 4
sr_RS: Распоред 4

en: Learn More
sr_RS: Сазнај више

en: Leave Review
sr_RS: Оставите рецензију

en: Leave a Comment
sr_RS: Оставите коментар

en: Left
sr_RS: Лево

en: Left Heavy 50/25/25
sr_RS: Тежиште лево 50/25/25

en: Left Heavy 66/33
sr_RS: Већи на лево 66/33

en: Left Sidebar
sr_RS: Лева бочна трака

en: Letter Spacing
sr_RS: Размак међу словима

en: Light 300
sr_RS: Танко 300

en: Line Height
sr_RS: Висина линије

en: Link
sr_RS: Веза

en: Link / Text
sr_RS: Веза / Текст

en: Link / Text Color
sr_RS: Боја Везе / Текста

en: Link Color
sr_RS: Боја везе

en: Link Hover Color
sr_RS: Боја везе приликом преласка мишем

en: Log In
sr_RS: Пријави се

en: Logged In Account Menu
sr_RS: Улоговани сте у изборник налога

en: Logged In View
sr_RS: Изглед док сте пријављени

en: Logged Out View
sr_RS: Изглед после одјаве

en: Login URL
sr_RS: Адреса за пријаву

en: Logo
sr_RS: Лого

en: Logo Center
sr_RS: Лого у средини

en: Logo Left
sr_RS: Лого на левој страни

en: Logo Right
sr_RS: Лого на десној страни

en: Logo Width
sr_RS: Ширина логоа

en: Loop End
sr_RS: Крај петље

en: Loop Start
sr_RS: Почетак петље

en: Lost your password?
sr_RS: Заборавили сте лозинку?

en: Lowercase
sr_RS: Малим словима

en: Main Menu
sr_RS: Главни изборник

en: Main Sidebar
sr_RS: Главна бочна трака

en: Make your header layouts look more appealing and sexy!
sr_RS: Учините распореде вашег заглавља привлачнијим и више секси!

en: Margin
sr_RS: Маргина

en: Medium 500
sr_RS: Средње 500

en: Membership Columns
sr_RS: Ступци чланства

en: Menu
sr_RS: Изборник

en: Menu Breakpoint
sr_RS: Тачка прелома изборника

en: Menu Color
sr_RS: Боја изборника

en: Menu Font
sr_RS: Фонт изборника

en: Menu Font Size
sr_RS: Величина фонта за изборник

en: Menu Hover Style
sr_RS: Стил изборника када се преко пређе са мишем

en: Menu Label
sr_RS: Етикета за изборник

en: Menu Spacing
sr_RS: Размак у изборнику

en: Menu Toggle
sr_RS: Укључи/искључи изборник

en: Meta
sr_RS: мета

en: Meta Color
sr_RS: Боја мета података

en: Meta Font
sr_RS: Фонт мета података

en: Meta Link Color
sr_RS: Боја мета линкова

en: Middle
sr_RS: Средина

en: Minimal
sr_RS: Минимално

en: Minute %s
sr_RS: Минут %s

en: Mobile
sr_RS: Мобилна

en: Mobile Header
sr_RS: Заглавље за мобилни уређај

en: Mobile Logo (optional)
sr_RS: Лого за мобилне уређаје (опционо)

en: Mobile Menu
sr_RS: Мобилни изборник

en: More Options Available in Astra Pro!
sr_RS: Више опција је могуће у Astra Pro!

en: My Account
sr_RS: Мој налог

en: Name*
sr_RS: Име*

en: Nav Menu
sr_RS: Навигациони изборник

en: Newer Comments
sr_RS: Новији коментари

en: Next %s
sr_RS: Следећи %s

en: Next Page
sr_RS: Следећа страна

en: No Page Headers Found
sr_RS: Није пронађено заглавље странице

en: No Sidebar
sr_RS: Нема бочне траке

en: No plugin specified
sr_RS: Ниједан додатак није наведен

en: None
sr_RS: Ниједан

en: Normal
sr_RS: Стандардно

en: Normal 400
sr_RS: Нормално 400

en: Nothing Found
sr_RS: Ништа није пронађено

en: Off-Canvas
sr_RS: Ван екрана

en: Off-Canvas Menu
sr_RS: Изборник ван екрана

en: Official
sr_RS: Званичан

en: Older Comments
sr_RS: Старији коментари

en: Options
sr_RS: Oпције

en: Order
sr_RS: Наруџбина

en: Order by
sr_RS: Поређај по

en: Out of stock
sr_RS: Нема на стању

en: Outline
sr_RS: Обрис

en: Overline
sr_RS: Прецртано

en: Padding
sr_RS: Попуна

en: Page %s
sr_RS: Страна  %s

en: Page Header
sr_RS: Заглавље странице

en: Page Headers
sr_RS: Заглавља странице

en: Pages:
sr_RS: Стране:

en: Paragraph Margin Bottom
sr_RS: Дно маргине параграфа (става)

en: Pingback:
sr_RS: Повратни пинг:

en: Please update the %1$1s to version %2$2s or higher. Ignore if already updated.
sr_RS: Молимо вас да ажурирате верзију %1$1s на верзију %2$2s или вишу. Ако је ажурирање већ обављено, игноришите.

en: Plugin Successfully Activated
sr_RS: Додатак је успешно активиран

en: Plugin Successfully Deactivated
sr_RS: Додатак је успешно деактивиран

en: Popup Padding
sr_RS: Одстојање од ивице оквира

en: Position
sr_RS: Позиција

en: Post Comment &raquo;
sr_RS: Предај коментар &raquo;

en: Post Content
sr_RS: Садржај чланка

en: Post Order
sr_RS: Редослед приказивања

en: Post Structure
sr_RS: Структура чланка

en: Post Title Font
sr_RS: Фонт наслова чланка

en: Post Title Font Size
sr_RS: Чланак / Величина фонта наслова

en: Posts Query
sr_RS: Претрага чланака

en: Posts Structure
sr_RS: Структура чланка

en: Presets
sr_RS: Предефинисано

en: Preview
sr_RS: Предпреглед

en: Previous %s
sr_RS: Претходни %s

en: Previous Page
sr_RS: Претходна страна

en: Price
sr_RS: Цена

en: Primary %s
sr_RS: Главни %s

en: Primary Footer
sr_RS: Главно подножје

en: Primary Header
sr_RS: Главно заглавље

en: Primary Header Button
sr_RS: Примарно дугме заглавља

en: Primary Header Overview
sr_RS: Преглед примарног заглавља

en: Primary Menu
sr_RS: Главни изборник

en: Product Archive
sr_RS: Архива производа

en: Product Sidebar
sr_RS: Бочна трака на страници производа

en: Product Structure
sr_RS: Структура производа

en: Products Per Page
sr_RS: Производа по страници

en: Profile Text Color
sr_RS: Боја текста профила

en: Profile Type
sr_RS: Врста профила

en: Publish Date
sr_RS: Датум објаве

en: Random
sr_RS: Насумично

en: Ratings
sr_RS: Оцене

en: Read More &raquo;
sr_RS: Прочитај више &raquo;

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sr_RS: Спремни сте да објавите свој први чланак? <a href="%1$s">Започните овде</a>.

en: Register
sr_RS: Регистрација

en: Related Posts
sr_RS: Повезани чланци

en: Related Posts Design
sr_RS: Дизајн сродних чланака

en: Related Posts by
sr_RS: Поређај повезане чланке по

en: Reply
sr_RS: Одговори

en: Retina Logo
sr_RS: Ретина лого

en: Review Text
sr_RS: Текст рецензије

en: Review Text is required.
sr_RS: Потребан је текст рецензије

en: Review Title
sr_RS: Naslov рецензије

en: Review Title is required.
sr_RS: Потребан је наслов рецензије

en: Right
sr_RS: Десно

en: Right Heavy 25/25/50
sr_RS: Тежиште десно 25/25/50

en: Right Heavy 33/66
sr_RS: Већи на десно 33/66

en: Right Sidebar
sr_RS: Десна бочна трака

en: Scroll To Top
sr_RS: Котрљај ка врху

en: Search
sr_RS: Претрага

en: Search &hellip;
sr_RS: Претрага &hellip;

en: Search Color
sr_RS: Боја претраге

en: Search Results for: %s
sr_RS: Резултат претраге за: %s

en: Search Submit
sr_RS: Претражи Пошаљи

en: Search for:
sr_RS: Претрага за:

en: Search icon link
sr_RS: Веза за претраживање икона

en: Search results for: %s
sr_RS: Резултати претраге за: %s

en: Secondary Menu
sr_RS: Секундарни изборник

en: Section 1
sr_RS: Одељак 1

en: Section 1 Custom Text
sr_RS: Одељак 1 прилагођен текст

en: Section 2
sr_RS: Одељак 2

en: Section 2 Custom Text
sr_RS: Одељак 2 прилагођен текст

en: Section Background
sr_RS: Позадина одељка

en: Section Title
sr_RS: Наслов одељка

en: Section Title Font
sr_RS: Фонт наслова одељка

en: See Library &#187;
sr_RS: Види библиотеку &#187;

en: Semi-Bold 600
sr_RS: Средње дебело 600

en: Separator
sr_RS: Растављач

en: Separator Color
sr_RS: Боја раздвајача

en: Settings
sr_RS: Podešavanja

en: Shop
sr_RS: Продавница

en: Shop Archive Content Width
sr_RS: Ширина архиве садржаја Радње

en: Shop Columns
sr_RS: Ступци продавнице

en: Shopping Cart
sr_RS: Корпа

en: Short Description
sr_RS: Кратак опис

en: Show Label
sr_RS: Прикажи натпис

en: Sidebar
sr_RS: Бочна трака

en: Sidebar Overview
sr_RS: Преглед бочне траке

en: Sidebar Width
sr_RS: Ширина бочне траке

en: Sidebar width will apply only when one of the above sidebar is set.
sr_RS: Širina bočne trake biće primenjena jedino kada je postavljena jedna od bočnih traka gore.

en: Single Post
sr_RS: Појединачни чланак

en: Single Product
sr_RS: Појединачни производ

en: Single Row
sr_RS: Једноструки проред

en: Site Background
sr_RS: Позадина веб места

en: Site Icon
sr_RS: Иконица веб места

en: Site Icons are what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. Upload one here! Site Icons should be square and at least 512 × 512 pixels.
sr_RS: Иконице веб места које се виде у језичцима претраживача i obeleživača, kao и унутар мобилних апликација. Отпремите једну иконицу овде! Иконице треба да буду квадратне, најмање 512 x 512 пиксела.

en: Site Identity
sr_RS: Идентитет веб места

en: Site Identity Overview
sr_RS: Преглед идентитета сајта

en: Site Layout Overview
sr_RS: Преглед распореда сајта

en: Site Layouts
sr_RS: Распореди сајта

en: Site Navigation
sr_RS: Корисничко кретање

en: Site Title
sr_RS: Наслов веб места

en: Site Title & Logo
sr_RS: Наслов веб места и лого

en: Site Title & Logo Settings
sr_RS: Подешавања наслова веб места и логоа

en: Size
sr_RS: Величина

en: Skip to content
sr_RS: Пређи на садржај

en: Slide Down
sr_RS: Клизи на доле

en: Slide Up
sr_RS: Клизи на горе

en: Social Color
sr_RS: Посебна боја

en: Social Icons
sr_RS: Иконе друштвених мрежа

en: Social Icons %s
sr_RS: Иконе друштвених мрежа %s

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sr_RS: Жао нам је, али ништа не одговара вашем упиту. Молимо вас да покушате поново са другим кључним речима.

en: Spacing
sr_RS: Размак

en: Stack
sr_RS: Поређај

en: Start typing and press enter to search
sr_RS: Почните да куцате и притисните "Enter" за претрагу

en: Stick Above Header
sr_RS: Постави изнад заглавља

en: Stick Below Header
sr_RS: Постави испод заглавља

en: Sticky Header
sr_RS: Лепљиво заглавље

en: Structure
sr_RS: Структура

en: Style
sr_RS: Стил

en: Sub Menu
sr_RS: Подизборник

en: Submenu
sr_RS: Подизборник

en: Submenu Animation
sr_RS: Анимација подизборника

en: Submenu Color
sr_RS: Боја подизборника

en: Submenu Container
sr_RS: Елемент подизборника

en: Submenu Divider
sr_RS: Раздељивач подизборника

en: Successfully Flushed
sr_RS: Успешно испражњено

en: Supercharge your LearnDash website with amazing design features.
sr_RS: Допуните ваш LearnDash вебсајт чудесним могућностима дизајна

en: Tag
sr_RS: Ознака

en: Tagline
sr_RS: Слоган

en: Tagline Font
sr_RS: Фонт за слоган

en: Tagline Font Size
sr_RS: Величина фонта за слоган веб места

en: Tags
sr_RS: Ознаке

en: Take Last Item Outside Menu
sr_RS: Узми последњу ставку изван менија

en: Text
sr_RS: Текст

en: Text / HTML
sr_RS: Teкст / HTML

en: Text / Icon
sr_RS: Текст/сличица

en: Text / Link
sr_RS: Текст / Веза

en: Text / Placeholder
sr_RS: Текст / резервисано место

en: Text Color
sr_RS: Боја текста

en: Text Font
sr_RS: Фонт обичног текста

en: Text Transform
sr_RS: Промени текст

en: Thank you for installing Astra!
sr_RS: Хвала што сте поставили Astra тему!

en: Thank you for your review!
sr_RS: Хвала вам за ваше мишљење!

en: The Image option cannot be sortable if the Product Style is selected to the List Style
sr_RS: Опције слике се не могу сортирати ако је стил производа подешен на листу

en: The parent menu should have a # link for the submenu to open on a link.
sr_RS: Родитељски изборник би требало да садржи # везу у подизборнику да би се отворила веза

en: Theme Button
sr_RS: Дугме теме

en: Theme Color
sr_RS: Боја теме

en: Thin 100
sr_RS: Танко 100

en: This page doesn't seem to exist.
sr_RS: Изгледа да ова страна не постоји.

en: This setting is generally not recommended on special pages such as archive, search, 404, etc. If you would like to enable it, uncheck this option
sr_RS: Ово подешавање није препоручљиво на посебним страницама као што су Архиве, Претрага, 404 итд. Ако желите да га укључите искључите ову опцију.

en: This sidebar will be used on EDD Single Product page.
sr_RS: Ова бочна трака биће коришћена на EDD страници за један производ.

en: This sidebar will be used on Product archive, Cart, Checkout and My Account pages.
sr_RS: Ова бочна трака ће бити видљива на страницама Архива производа, Корпа, Плаћање и Мој налог.

en: This sidebar will be used on Single Product page.
sr_RS: Ова бочна трака биће коришћена на страници за појединачни производ.

en: Title
sr_RS: Наслов

en: Title & Blog Meta
sr_RS: Мета наслова и чланка

en: Title & Post Meta
sr_RS: Мета наслова и чланка

en: Title Alignment
sr_RS: Поравнање наслова

en: Title Color
sr_RS: Боја наслова

en: Title Font
sr_RS: Фонт наслова

en: Title Font Size
sr_RS: Величина фонта наслова

en: Toggle Button
sr_RS: Дугме за укључено/искључено

en: Toggle Button Color
sr_RS: Промени боју дугмета

en: Toggle Button Style
sr_RS: Промени стил дугмета

en: Toggle Color
sr_RS: Промени боју

en: Top
sr_RS: Врх

en: Top Border Color
sr_RS: Боја горње ивице

en: Top Border Size
sr_RS: Дебљина горње ивице

en: Top Offset
sr_RS: Одмакнуће од врха

en: Total Number of Related Posts
sr_RS: Укупан број повезаних чланака

en: Transparent Header
sr_RS: Прозирно заглавље

en: Transparent Header Button
sr_RS: Провидно дугме заглавља

en: Two Column Grid
sr_RS: Распоред са два стубца

en: Type here..
sr_RS: Упишите овде

en: Typography
sr_RS: Типографија

en: Typography Overview
sr_RS: Преглед типографије

en: Ultra-Bold 900
sr_RS: Екстра дебело 800

en: Underline
sr_RS: Подвучено

en: Underline Content Links
sr_RS: Подвуци везе

en: Uppercase
sr_RS: Великим словима

en: Variable Product Button
sr_RS: Дугме варијабилног производа

en: Variable Product Button Text
sr_RS: Текст дугмета варијабилног производа

en: Vertical Alignment
sr_RS: Вертикално поравнање

en: View Details
sr_RS: Види детаље

en: View all posts by %1$s
sr_RS: Види све чланке од %1$s

en: View your shopping cart
sr_RS: Погледајте вашу корпу

en: Website
sr_RS: Веб место

en: Week %s
sr_RS: Недеља %s

en: What Others Have Said
sr_RS: Шта су други рекли

en: White Label
sr_RS: Бела етикета

en: Wide Center 20/60/20
sr_RS: Широк центар 20/60/20

en: Widget
sr_RS: Виџет

en: Widget
sr_RS: Виџет

en: Widget Color
sr_RS: Боја виџета

en: Width
sr_RS: Ширина

en: Woo Cart
sr_RS: Woo корпа

en: Woo Cart Icon Color
sr_RS: Woo боја иконе корпе

en: WooCommerce Cart
sr_RS: WooCommerce корпа

en: WooCommerce Sidebar
sr_RS: WooCommerce бочна трака

en: WordPress Nonce not validated.
sr_RS: Вордпрес једнократни узорак није валидан.

en: Write a Review
sr_RS: Оставите рецензију

en: You don't have the access
sr_RS: Немате приступ

en: Your comment is awaiting moderation.
sr_RS: Ваш коментар чека на одобрење.

en: Zoom In
sr_RS: Увеличај

[ctx: breadcrumbs aria label]
en: Breadcrumbs
sr_RS: Мрвице

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
sr_RS: Тражи &hellip;

[ctx: product categories]
en: %1$s Product | %1$s Products
sr_RS[0]: %1$s Производ
sr_RS[1]: %1$s Производа
sr_RS[2]: %1$s Производа
