Plugins - Really Simple SSL - Stable (latest release) - en to sr_RS translation catalogue (657 entries)

en:  Please note that you can always save and finish the wizard later, use our %sdocumentation%s for additional information or log a %ssupport ticket%s if you need our assistance.
sr_RS:  Имајте на уму да увек можете да сачувате и завршите чаробњак касније, користите нашу %sдокументацију%s за додатне информације или поднесите %sтикет за подршку%s ако вам је потребна наша помоћ.

en: %s has been installed!
sr_RS: %s је инсталирано!

en: %s is a singleton class and you cannot create a second instance.
sr_RS: %s је класа типа синглетон и не можете направити другу инстанцу.

en: %s: %s vulnerabilities found
sr_RS: %s: %s пронађене рањивости

en: (Unknown)
sr_RS: (Непознато)

en: (opens in a new tab)
sr_RS: (отвара се у новој картици)

en: (recommended)
sr_RS: (препоручено)

en: (unknown)
sr_RS: (непознато)

en: .htaccess does not exist
sr_RS: .htaccess не постоји

en: .htaccess in uploads not writable
sr_RS: .htaccess у отпремањима није уписив

en: .htaccess not writable
sr_RS: .htaccess није уписив

en: .htaccess redirect.
sr_RS: .htaccess преусмеравање

en: 301 .htaccess redirect
sr_RS: 301 .htaccess преусмеравање

en: 301 .htaccess redirect (read instructions first)
sr_RS: 301 .хтаццесс преусмеравање (прво прочитајте упутства)

en: 301 .htaccess redirect is not enabled.
sr_RS: 301 преусмеравање путем .htaccess није омогућено.

en: 301 PHP redirect
sr_RS: 301 PHP преусмеравање

en: 301 SSL redirect enabled
sr_RS: Омогућено 301 SSL преусмеравање

en: 301 redirect to https set.
sr_RS: 301 преусмеравање на https.

en: A %s vulnerability is found in %s.
sr_RS: Пронађена је %s рањивост у %s.

en: A definition of a site url or home url was detected in your wp-config.php, but the file is not writable.
sr_RS: Дефиниција URL-а странице или URL-а кућне адресе откривена је у вашем  wp-config.php, али у датотеку није могуће писати.

en: A firewall rule was enabled, but /the wp-content/ folder is not writable.
sr_RS: Омогућено је правило заштитног зида, али у фасциклу /the wp-content/ није могуће писати.

en: A firewall rule was enabled, but the wp-config.php is not writable.
sr_RS: Омогућено је правило заштитног зида, али у wp-config.php није могуће писати.

en: A networkwide SSL activation process has been started, but has not been completed. Please go to the SSL settings page to complete the process.
sr_RS: Процес активације SSL-а широм мреже је започет, али није завршен. Идите на страницу са подешавањима SSL-а да бисте довршили процес.

en: Able to create destination folder
sr_RS: Могућност креирања одредишне фасцикле

en: About Cross Origin Policies
sr_RS: О смерницама унакрсног порекла

en: About HTTP Strict Transport Security
sr_RS: О HTTP строгој сигурности транспорта

en: About Hardening
sr_RS: О ојачавању

en: About Recommended Security Headers
sr_RS: О препорученим сигурносним заглављима

en: About Vulnerabilities
sr_RS: О Рањивостима

en: About notifications
sr_RS: О обавештењима

en: About the Content Security Policy
sr_RS: О политици безбедности садржаја

en: About the Mixed Content Scan
sr_RS: О скенирању мешовитог садржаја

en: About the Permission Policy
sr_RS: О политици дозвола

en: According to our information, your hosting provider does not allow any kind of SSL installation, other then their own paid certificate. For an alternative hosting provider with SSL, see this %sarticle%s.
sr_RS: Према нашим информацијама, ваш хостинг добављач не дозвољава било какву инсталацију ССЛ-а, осим сопственог плаћеног сертификата. За алтернативног хостинг добављача са SSL-ом, погледајте овај %sчланак%s.

en: According to our information, your hosting provider supplies your account with an SSL certificate by default. Please contact your %shosting support%s if this is not the case.
sr_RS: Према нашим информацијама, ваш хостинг добављач подразумевано испоручује вашем налогу SSL сертификат. Молимо контактирајте своју %sхостинг подршку%s ако то није случај.

en: Action
sr_RS: Акција

en: Activate
sr_RS: Активирати

en: Activate SSL
sr_RS: Активирајте SSL

en: Activate SSL per site or install a wildcard certificate to fix this.
sr_RS: Уклјучите SSL по сајту или поставите wildcard сертификат да поправите ово.

en: Activate networkwide to fix this.
sr_RS: Активирајте широм мреже како би поправили ово.

en: Activate our plugin %s
sr_RS: Активирајте наш додатак %s

en: Activating plugin...
sr_RS: Активирање додатка...

en: Add additional domains which can embed your website, if needed. Comma seperated.
sr_RS: Додајте додатне домене који могу да уграде вашу веб страницу, ако је потребно. Одвојене зарезом.

en: Add the following lines of code to your wp-config.php.
sr_RS: Додајте следеће линије кода у свој wp-config.php.

en: Add your email address below.
sr_RS: Додајте своју имејл адресу испод.

en: Advanced Hardening
sr_RS: Напредно ојачавање

en: After completing the installation, you can continue to the next step to complete your configuration.
sr_RS: Након завршетка инсталације, можете наставити на следећи корак да бисте довршили конфигурацију.

en: After completing the installation, you can let Really Simple SSL automatically configure your site for SSL by using the 'Activate SSL' button.
sr_RS: Након завршетка инсталације, можете дозволити да Really Simple SSL аутоматски конфигурише вашу веб локацију за SSL коришћењем дугмета „Активирај SSL“.

en: After enabling this feature, you can submit your site to %shstspreload.org%s
sr_RS: Након што омогућите ову функцију, можете да пошаљете своју веб локацију на %shstspreload.org%s

en: Alias domain check is not relevant for a subdomain
sr_RS: Провера алиас домена није релевантна за поддомен

en: Allow
sr_RS: Дозволи

en: Allow your domain to be embedded
sr_RS: Дозвлите да ваш домен буде уграђен

en: Allows you to enter a custom login URL.
sr_RS: Омогућава вам да унесете прилагођени УРЛ за пријаву.

en: Almost ready to migrate to SSL!
sr_RS: Скоро спремни за миграцију на SSL!

en: An Error Occurred:
sr_RS: Дошло је до грешке:

en: An SSL certificate has been detected
sr_RS: Откривен је SSL сертификат

en: An SSL certificate was detected on your site.
sr_RS: SSL сертификат је откривен на вашем сајту.

en: An error occurred, please try again.
sr_RS: Дошло је до грешке. Молимо, покушајте поново.

en: An error occurred:
sr_RS: Појавила се грешка:

en: An option that requires the .htaccess file in the uploads directory is enabled, but the file is not writable.
sr_RS: Опција која захтева .htaccess датотеку у директоријуму за отпремање је омогућена, али у датотеку није могуће писати.

en: An option that requires the .htaccess file is enabled, but the file does not exist.
sr_RS: Опција која захтева датотеку .htaccess је омогућена, али датотека не постоји.

en: An option that requires the .htaccess file is enabled, but the file is not writable.
sr_RS: Опција која захтева датотеку .htaccess је омогућена, али у датотеку није могуће писати.

en: Anyone can register an account on your site. Consider disabling this option in the WordPress general settings.
sr_RS: Свако може да региструје налог на вашој страници. Размислите о онемогућавању ове опције у општим подешавањима WordPress-а.

en: Are you sure?
sr_RS: Да ли сте сигурни?

en: As Really Simple SSL handles all the functionality this plugin provides, we recommend to disable this plugin to prevent unexpected behavior.
sr_RS: Пошто Really Simple SSL управља свим функцијама које овај додатак пружа, препоручујемо да онемогућите овај додатак да бисте спречили неочекивано понашање.

en: As a security precaution, the username ‘admin’ has been changed on %s. From now on, you can login with '%s' or an email address.
sr_RS: Из безбедносних разлога, корисничко име „админ“ је промењено на %s. Од сада се можете пријавити са ‘%s.’ или е-маил адресом.

en: As your order will be regenerated, you'll need to update your DNS text records.
sr_RS: Пошто ће ваша поруџбина бити регенерисана, мораћете да ажурирате своје DNS текстуалне записе.

en: Attempting to install certificate using AutoSSL...
sr_RS: Покушај инсталирања сертификата помоћу AutoSSL-а...

en: Attempting to install certificate...
sr_RS: Покушај инсталирања сертификата...

en: Attempting to set DNS txt record...
sr_RS: Покушај постављања DNS txt записа...

en: Authorization not completed yet.
sr_RS: Ауторизација још није завршена.

en: Automatic certificate detection is not possible on your server.
sr_RS: Аутоматско откривање сертификата није могуће на вашем серверу.

en: Automatic renewal of your certificate was not possible. The SSL certificate should be %srenewed%s manually.
sr_RS: Аутоматско обнављање вашег сертификата није било могуће. SSL сертификат треба ручно %sобновити%s.

en: Based on your settings, Really Simple SSL will take appropriate action, or you will need to solve it manually.
sr_RS: На основу ваших подешавања, Really Simple SSL ће предузети одговарајуће мере или ћете морати да то решите ручно.

en: Basic SSL configuration finished! Improve your score with %sReally Simple SSL Pro%s.
sr_RS: Основна SSL конфигурација је завршена! Побољшајте свој резултат са %sReally Simple SSL Pro%s.

en: Because the $_SERVER["HTTPS"] variable is not set, your website may experience redirect loops.
sr_RS: Зато што променљива $_SERVER["HTTPS"] није постављена, ваш сајт ће можда упасти у петљу за преусмеравање.

en: Before you migrate, please check for:
sr_RS: Пре него што извршите миграцију, проверите:

en: Below you will find the instructions for different hosting environments and configurations. If you start the process with the necessary instructions and credentials the next view steps will be done in no time.
sr_RS: Испод ћете пронаћи упутства за различита окружења и конфигурације хостинга. Ако започнете процес са потребним упутствима и акредитивима, следећи кораци прегледа ће бити обављени за кратко време.

en: Black Friday sale! Get 40% Off Really Simple SSL Pro
sr_RS: Црни петак распродаја! Добијте 40% попуста на  Really Simple SSL Pro

en: Block code execution in uploads directory
sr_RS: Блокирајте извршавање кода у директоријуму за отпремање

en: Block the username 'admin'
sr_RS: Блокирајте корисничко име ‘админ’

en: Block user registration when login name equals display name
sr_RS: Блокирај регистрацију корисника када је име за пријаву једнако приказаном имену

en: Block user registrations when login and display name are the same
sr_RS: Блокирајте регистрације корисника када су име за пријављивање и име за приказ исти

en: Browser features are plentiful, but most are not needed on your website.
sr_RS: Функције претраживача су бројне, али већина није потребна на вашој веб страници.

en: Bundle not available yet...
sr_RS: Пакет још није доступан...

en: By default, WordPress shows if a username or email address exists when a login fails. This will change it to generic feedback.
sr_RS: WordPress подразумевано приказује да ли постоји корисничко име или адреса е-поште када пријава не успе. Ово ће га променити у генеричке повратне информације.

en: By selecting your hosting provider we can tell you if your hosting provider already supports free SSL, and/or where you can activate it.
sr_RS: Одабиром вашег хостинг добављача можемо вам рећи да ли ваш хостинг добављач већ подржава бесплатни SSL и/или где га можете активирати.

en: CPanel password
sr_RS: CPanel лозинка

en: CPanel recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
sr_RS: CPanel препознат. Могуће је да се сертификат може аутоматски инсталирати.

en: CPanel username
sr_RS: CPanel корисничко име

en: Cancel
sr_RS: Поништити

en: Certificate already generated. It was renewed if required.
sr_RS: Сертификат је већ генерисан. По потреби је обнављан.

en: Challenge directory not writable.
sr_RS: У директоријум "challenge" није могуће писати.

en: Change debug.log file location
sr_RS: Промените локацију debug.log датотеке

en: Changed debug.log location to:
sr_RS: Промењена локација debug.log у:

en: Changing redirect methods should be done with caution. Please make sure you have read our instructions beforehand at the right-hand side.
sr_RS: Промену метода преусмеравања треба обавити са опрезом. Уверите се да сте претходно прочитали наша упутства са десне стране.

en: Check again
sr_RS: Проверите поново

en: Check manually
sr_RS: Проверите ручно

en: Check out Really Simple SSL Pro
sr_RS: Погледајте Really Simple SSL Pro

en: Check your %slicense%s.
sr_RS: Проверите Вашу %sлиценцу%s.

en: Checking SSL certificate...
sr_RS: Проверавам SSL сертификат...

en: Checking alias domain...
sr_RS: Проверава се алиас домен...

en: Checking certs directory...
sr_RS: Провера директоријума "certs"...

en: Checking challenge directory reachable over http...
sr_RS: Проверава се директоријум "challenge" који је доступан преко http...

en: Checking challenge directory...
sr_RS: Провера директоријума "challenge"...

en: Checking for subdomain setup...
sr_RS: Проверава се подешавање поддомена...

en: Checking for website configuration...
sr_RS: Проверава се конфигурација веб локације...

en: Checking host...
sr_RS: Проверавам хост...

en: Checking if CURL is available...
sr_RS: Проверавам да ли је CURL доступан...

en: Checking if Terms & Conditions are accepted...
sr_RS: Проверавам да ли су Услови и одредбе прихваћени...

en: Checking if plugin folder exists...
sr_RS: Проверава се да ли постоји фасцикла са додацима...

en: Checking key directory...
sr_RS: Провера кључ директоријума...

en: Checking permissions...
sr_RS: Провера дозвола...

en: Checking server software...
sr_RS: Проверавам серверски софтвер...

en: Choose new username to replace 'admin'
sr_RS: Изаберите ново корисничко име да замените ‘админ’

en: Choose the max-age for HSTS
sr_RS: Изаберите максималну старост за HSTS

en: CloudWays API key
sr_RS: CloudWays API кључ

en: CloudWays api key
sr_RS: CloudWays АПИ кључ

en: CloudWays user email
sr_RS: CloudWays имејл корисника

en: Code execution is allowed in the public 'Uploads' folder.
sr_RS: Извршавање кода је дозвољено у јавној фасцикли „Отпремања“.

en: Completed
sr_RS: Завршено

en: Component
sr_RS: Компонента

en: Components will be quarantined if the update process fails.
sr_RS: Компоненте ће бити стављене у карантин ако процес ажурирања не успе.

en: Configured for HTTP challenge
sr_RS: Конфигурисано за "HTTP challenge"

en: Congratulations!
sr_RS: Честитке!

en: Continue to renew.
sr_RS: Наставите са обнављањем.

en: Copyright warning!
sr_RS: Упозорење о ауторским правима!

en: Could not automatically add TXT record. Please proceed manually, following the steps below.
sr_RS: Није могуће аутоматски додати TXT  запис. Наставите ручно, пратећи доле наведене кораке.

en: Could not copy code execution test file.
sr_RS: Није могуће копирати датотеку за тестирање извршавања кода.

en: Could not create test folder and file.
sr_RS: Није могуће креирати пробну фасциклу и датотеку.

en: Could not find code execution test file.
sr_RS: Није могуће пронаћи датотеку за тестирање извршавања кода.

en: Could not reach challenge directory over %s.
sr_RS: Није могуће доћи до директоријума "challenge" преко %s.

en: Could not rename folder!
sr_RS: Није могуће преименовати фолдер!

en: Could not retrieve server list
sr_RS: Није могуће преузети листу сервера

en: Could not test certificate
sr_RS: Тестирање сертификата није успело

en: Could not test certificate.
sr_RS: Тестирање сертификата није успело.

en: Could not verify TXT record for domain %s
sr_RS: Није могуће верификовати ТХТ запис за домен %s

en: Could not verify alias domain.
sr_RS: Није могуће верификовати алиас домен.

en: Count
sr_RS: Рачунати

en: Creating account...
sr_RS: Прављење налога...

en: Critical
sr_RS: Критично

en: Critical (default)
sr_RS: Критично (подразумевано)

en: Custom login URL
sr_RS: Прилагођена УРЛ адреса за пријаву

en: DNS Verification
sr_RS: ДНС верификација

en: DNS records were not verified yet. Please complete the previous step.
sr_RS: ДНС записи још нису верификовани. Молимо довршите претходни корак.

en: DNS verification
sr_RS: DNS верификација

en: Dashboard
sr_RS: Надзорна табла

en: Dashboard - Test Notification
sr_RS: Надзорна табла - тестна обавештења

en: Date
sr_RS: Датум

en: Deactivate, and revert to http. This will remove all changes by the plugin.
sr_RS: Деактивирајте и вратите се на http. Ово ће уклонити све измене додатка.

en: Deactivate, but stay on SSL.
sr_RS: Деактивирајте, али останите на SSL-у.

en: Deactivate, keep https
sr_RS: Деактивирајте, задржите https

en: Deactivate, revert to http
sr_RS: Деактивирајте, вратите се на http

en: Deactivating the plugin while keeping SSL will do the following:
sr_RS: Деактивиранјем додатка уз задржавање SSL ће урадити следеће:

en: Debugging
sr_RS: Отклањање грешака

en: Debugging with Really Simple SSL
sr_RS: Отклањање грешака са Really Simple SSL

en: Delete
sr_RS: Обрисати

en: Delete all data on plugin deletion
sr_RS: Избришите све податке о брисању додатка

en: Depending on your hosting provider, %smanual installation%s may be required.
sr_RS: У зависности од вашег хостинг добављача, можда ће бити потребна %sручна инсталација%s.

en: Description
sr_RS: Опис

en: Destination folder already exists
sr_RS: Одредишни фолдер већ постоји

en: Details
sr_RS: Детаљи

en: Detected status of your setup.
sr_RS: Откривен статус вашег подешавања.

en: Direct Admin URL
sr_RS: Директни администраторски URL

en: DirectAdmin password
sr_RS: DirectAdmin лозинка

en: DirectAdmin recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
sr_RS: DirectAdmin је препознат. Могуће је да се сертификат може аутоматски инсталирати.

en: DirectAdmin username
sr_RS: DirectAdmin корисничко име

en: Directive
sr_RS: Директива

en: Directories
sr_RS: Директоријуми

en: Disable
sr_RS: Онемогућити

en: Disable "anyone can register"
sr_RS: Онемогућите „свако може да се региструје“

en: Disable (Default)
sr_RS: Онемогући (подразумевано)

en: Disable HTTP methods
sr_RS: Онемогућите HTTP методе

en: Disable OCSP Stapling
sr_RS: Онемогућите OCSP хефтање

en: Disable OCSP stapling
sr_RS: Онемогућите OCSP хефтање

en: Disable XML-RPC
sr_RS: Онемогућите XML-RPC

en: Disable application passwords
sr_RS: Онемогућите лозинке за апликације

en: Disable application passwords.
sr_RS: Онемогућите лозинке за апликације.

en: Disable directory browsing
sr_RS: Онемогућите претраживање директоријума

en: Disable directory indexing
sr_RS: Онемогућите индексирање директоријума

en: Disable the built-in file editors
sr_RS: Онемогућите уграђене уређиваче датотека

en: Disable user enumeration
sr_RS: Онемогућите набрајање корисника

en: Dismiss
sr_RS: Одбаци

en: Dismiss all notifications
sr_RS: Одбаците сва обавештења

en: Do not allow users with admin username
sr_RS: Не дозволи корисницима са администраторским корисничким именом

en: Do you want to store these credentials for renewal purposes?
sr_RS: Да ли желите да сачувате ове акредитиве у сврху обнове?

en: Domain
sr_RS: Домен

en: Don't show again
sr_RS: Не показуј поново

en: Download
sr_RS: Преузимање

en: Due to a recent update by WP Engine, we have changed your settings automatically to adapt.
sr_RS: Због недавног ажурирања од стране WP Engine, аутоматски смо променили ваша подешавања ради прилагођавања.

en: Email
sr_RS: Имејл

en: Email address
sr_RS: Имејл адреса

en: Email address not valid
sr_RS: Имејл адреса није валидна

en: Email could not be sent.
sr_RS: Имејл није могао бити послан.

en: Email could not be sent. No message or subject set.
sr_RS: Није могуће послати имејл. Није постављена порука или тема.

en: Email notifications are only sent for important updates, security notices or when certain features are enabled.
sr_RS: Обавештења е-поштом се шаљу само за важна ажурирања, безбедносна обавештења или када су одређене функције омогућене.

en: Email sent! Please check your mail
sr_RS: Имејл послан! Молимо, проверите своју е-пошту

en: Enable
sr_RS: Омогући

en: Enable .htaccess only if you know how to regain access in case of issues.
sr_RS: Омогућите .htaccess само ако знате како да повратите приступ у случају проблема.

en: Enable 301 .htaccess redirect
sr_RS: Омогући 301 .htaccess преусмеравање

en: Enable 301 redirect
sr_RS: Укључите 301 преусмеравање

en: Enable Custom login URL
sr_RS: Омогућите прилагођени УРЛ за пријаву

en: Enable Permissions Policy
sr_RS: Омогућите политику дозвола

en: Enable a .htaccess redirect or PHP redirect in the settings to create a 301 redirect.
sr_RS: Омогућите .htaccess преусмеравање или WordPress преусмеравање у подешавањима да за стварање 301 преусмеравања.

en: Enable recommended hardening features in Really Simple SSL
sr_RS: Омогућите препоручене функције за ојачавање у Really Simple SSL

en: Enabling auto renew...
sr_RS: Омогућавање аутоматског обнављања...

en: Enter a custom login URL. This allows you to log in via this custom URL instead of /wp-admin or /wp-login.php
sr_RS: Унесите прилагођени УРЛ за пријаву. Ово вам омогућава да се пријавите преко овог прилагођеног УРЛ-а уместо /wp-admin or /wp-login.php

en: Error code %s
sr_RS: Код грешке %s

en: Error code %s.
sr_RS: Код грешке %s.

en: Error enabling auto renew for Let's Encrypt
sr_RS: Грешка при омогућавању аутоматског обнављања за Let's Encrypt

en: Error occurred when retrieving the webpage.
sr_RS: Дошло је до грешке при преузимању веб странице.

en: Errors were reported during installation
sr_RS: Грешке су пријављене током инсталације

en: Errors were reported during installation.
sr_RS: Грешке су пријављене током инсталације.

en: Every three hours
sr_RS: Свака три сата

en: Example: If you want to change your login page from /wp-admin/ to /control/ answer: control
sr_RS: Пример: Ако желите да промените своју страницу за пријаву из /wp-admin/ у /control/ одговорите: control

en: Failed retrieving access token
sr_RS: Преузимање токена за приступ није успело

en: Failed retrieving account.
sr_RS: Преузимање налога није успело.

en: Failed to activate plugin
sr_RS: Активација додатка није успела

en: Failed to gather package information
sr_RS: Прикупљање информација о пакету није успело

en: Failed to install plugin
sr_RS: Инсталација додатка није успела

en: Feature
sr_RS: Фунцкија

en: Feedback in plugin overview
sr_RS: Повратне информације у прегледу додатака

en: File editing
sr_RS: Уређивање датотеке

en: File missing. Please retry the previous steps.
sr_RS: Фајл недостаје. Покушајте поново са претходним корацима.

en: Files not created yet...
sr_RS: Фајлови још нису креирани...

en: Firewall
sr_RS: Заштитни зид

en: Fix
sr_RS: Поправити

en: For more information, please read this %sarticle%s
sr_RS: За више информација, прочитајте овај %sчланак%s

en: Force update
sr_RS: Присилно ажурирање

en: From now on, the debug.log won’t be publicly accessible whenever wp-debugging is enabled. The debug log will be stored in a randomly named folder in /wp-content/. This prevents possible leakage of sensitive debugging information.
sr_RS: Од сада, debug.log неће бити јавно доступан кад год је омогућено wp-debugging. Евиденција отклањања грешака биће сачувана у насумично именованој фасцикли у /wp-content/. Ово спречава могуће цурење осетљивих информација за отклањање грешака.

en: GDPR/CCPA Privacy Suite
sr_RS: GDPR/CCPA  пакет за приватност

en: General
sr_RS: Опште

en: General Settings
sr_RS: Општа подешавања

en: General settings
sr_RS: Општа подешавања

en: Generating SSL certificate...
sr_RS: Генерисање SSL сертификата...

en: Generation
sr_RS: Генерисање

en: Get Advanced Hardening with %sReally Simple SSL Pro%s
sr_RS: Набавите напредно ојачавање са %sReally Simple SSL Pro%s

en: Get Cross Origin Policy Headers with %sReally Simple SSL Pro%s
sr_RS: Набавите заглавља смерница унакрсног порекла са %sReally Simple SSL Pro%s

en: Get Frame Ancestors with %sReally Simple SSL Pro%s
sr_RS: Набавите Frame Ancestors са %sReally Simple SSL Pro%s

en: Get HTTP Strict Transport Security with %sReally Simple SSL Pro%s
sr_RS: Набавите HTTP Strict Transport Security уз %sReally Simple SSL Pro%s

en: Get Premium Support with %sReally Simple SSL Pro%s
sr_RS: Набавите премиум подршку са %sReally Simple SSL Pro%s

en: Get Recommended Security Headers with %sReally Simple SSL Pro%s
sr_RS: Набавите препоручена сигурносна заглавља са %sReally Simple SSL Pro%s

en: Get Source Directives with %sReally Simple SSL Pro%s
sr_RS: Набвите изворне директиве са %sReally Simple SSL Pro%s

en: Get Upgrade Insecure Requests with %sReally Simple SSL Pro%s
sr_RS: Набавите надоградњу несигурних захтева са %sReally Simple SSL Pro%s

en: Get XML-RPC with %sReally Simple SSL Pro%s
sr_RS: Набавите XML-RPC уз %sReally Simple SSL Pro%s

en: Get detailed insights into visitors' behaviour with Burst Statistics, the privacy-friendly analytics dashboard from Really Simple Plugins.
sr_RS: Добијте детаљне увиде у понашање посетилаца уз Бурст статистику, аналитичку контролну таблу прилагођену приватности од Really Simple Plugins.

en: Get more information from the Really Simple SSL dashboard on %s
sr_RS: Добијте више информација са Really Simple SSL контролне табле на %s

en: Get notified of important changes, updates and settings. Recommended when using security features.
sr_RS: Добијајте обавештења о важним променама, ажурирањима и подешавањима. Препоручује се када користите безбедносне функције.

en: Get notified!
sr_RS: Будите обавештени!

en: Get the Mixed Content Scan with %sReally Simple SSL Pro%s
sr_RS: Набавите скенирање мешовитог садржаја са %sReally Simple SSL Pro%s

en: Get the Permissions Policy with %sReally Simple SSL Pro%s
sr_RS: Набавите политку дозвола са %sReally Simple SSL Pro%s

en: Go to activation
sr_RS: Идите на активацију

en: Go to installation
sr_RS: Идите на инсталацију

en: HTTP Strict Transport Security
sr_RS: HTTP строга безбедност транспорта

en: Hardening
sr_RS: Ојачавање

en: Hardening features are enabled!
sr_RS: Функције ојачавања су омогућене!

en: Hardening features limit the possibility of potential weaknesses and vulnerabilities which can be misused.
sr_RS: Функције ојачавања ограничавају могућност потенцијалних слабости и рањивости које се могу злоупотребити.

en: Here you can configure vulnerability detection, notifications and measures. To learn more about the features displayed, please use the instructions linked in the top-right corner.
sr_RS: Овде можете да конфигуришете откривање рањивости, обавештења и мере. Да бисте сазнали више о приказаним функцијама, користите упутства повезана у горњем десном углу.

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for a month now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
sr_RS: Ћао, користите Really Simple SSL већ месец дана, страва! Ако имате времена, молимо вас да размислите да оставите оцену на WordPress.org да проширите реч. Јако би нам значило! Ако имате нека питанја или критику, оставите нам %sпоруку%s.

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for some time now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
sr_RS: Поздрав, Really Simple SSL је одржавао ваше веб место сигурним већ неко време, феноменално! Ако имате тренутак, молимо да узмете у обзир ширење гласа остављањем рецензије на WordPress.org. То нам пуно значи! Ако имате било каквих питања или повратних информација, оставите нам %sпоруку%s.

en: Hide WP version
sr_RS: Сакријте WP верзију

en: Hide your WordPress version
sr_RS: Сакријте своју WordPress верзију

en: High-risk
sr_RS: Висок ризик

en: High-risk (default)
sr_RS: Висок ризик (подразумевано)

en: Hosting
sr_RS: Хостинг

en: Hosting Provider
sr_RS: Хостинг добављач

en: Hosting provider
sr_RS: Хостинг добављач

en: Http references in your .css and .js files: change any http:// into https://
sr_RS: Http референце у вашим ..css и .js датотекама: промените било који http:// у https://

en: HttpOnly Secure cookies have been set automatically!
sr_RS: HttpOnly Secure колачићи су аутоматски подешени!

en: HttpOnly Secure cookies not set.
sr_RS: HttpOnly Безбедни колачићи нису подешени.

en: I agree to the Terms & Conditions from Let's Encrypt.
sr_RS: Слажем се са условима и одредбама компаније Let's Encrypt.

en: I don't know, or not listed, proceed with installation
sr_RS: Не знам, или није наведено, наставите са инсталацијом

en: I have read and understood the risks to intervene with these measures.
sr_RS: Прочитао сам и разумео ризике интервенције овим мерама.

en: If the username 'admin' currently exists, you can rename it here. Please note that you can no longer use this username, and should use the new username or an email address
sr_RS: Ако корисничко име ‘админ’ тренутно постоји, можете га преименовати овде. Имајте на уму да више не можете да користите ово корисничко име и требало би да користите ново корисничко име или адресу е-поште

en: If there's a vulnerability, you will also get feedback on the themes and plugin overview.
sr_RS: Ако постоји рањивост, такође ћете добити повратне информације о темама и прегледу додатака.

en: If this is not the case, don't add this alias to your certificate.
sr_RS: Ако то није случај, немојте додавати овај псеудоним у свој сертификат.

en: If this option is set to true, the mixed content fixer will fire on the init hook instead of the template_redirect hook. Only use this option when you experience problems with the mixed content fixer.
sr_RS: Ако је ова опција постављена на true, поправљач мешовитог садржаја ће се покренути на init hook уместо template_redirect hook. Користите ову опцију само када имате проблема са исправљачем мешовитог садржаја.

en: If you entered your DNS records before, they need to be changed.
sr_RS: Ако сте раније уносили своје ДНС записе, потребно их је променити.

en: If your hosting provider auto-renews your certificate, no action is required. Alternatively, you have the option to generate an SSL certificate with Really Simple SSL.
sr_RS: Ако ваш хостинг добављач аутоматски обнови ваш сертификат, није потребна никаква радња. Алтернативно, имате опцију да генеришете SSL сертификат са Really Simple SSL.

en: If your hosting provider is not listed, and there's an SSL activation/installation link, please let us %sknow%s.
sr_RS: Ако ваш хостинг добављач није наведен, а постоји веза за активацију/инсталацију SSL-а, %sобавестите%s нас.

en: Images, stylesheets or scripts from a domain without an SSL certificate: remove them or move to your own server.
sr_RS: Слике, стилови или скрипте са домена без SSL сертификата: склоните их или их преместите на ваш сервер.

en: Import and insert file
sr_RS: Увезите и уметните датотеку

en: Improve Security with %sReally Simple SSL Pro%s
sr_RS: Побољшајте сигурност са %sReally Simple SSL Pro%s

en: Improve security - Upgrade
sr_RS: Побољшајте безбедност - Надоградите

en: Improve security with Really Simple SSL Pro.
sr_RS: Побољшајте безбедност уз Really Simple SSL Pro.

en: Include alias
sr_RS: Укључи алиас

en: Include preload
sr_RS: Укључи предучитавање

en: Include subdomains
sr_RS: Укључите поддомене

en: Install
sr_RS: Инсталирај

en: Install %sManually%s.
sr_RS: Инсталирајте %sРучно%s.

en: Install SSL certificate
sr_RS: Инсталирајте SSL сертификат

en: Installation
sr_RS: Инсталација

en: Installation failed.
sr_RS: Инсталација није успела.

en: Installation finished
sr_RS: Инсталација је завршена

en: Installed
sr_RS: Инсталиран

en: Installing
sr_RS: Инсталирање

en: Installing SSL certificate using PLESK API...
sr_RS: Инсталирање SSL сертификата користећи PLESK API...

en: Installing SSL certificate...
sr_RS: Инсталирање SSL сертификата...

en: Installing plugin...
sr_RS: Инсталирање додатка...

en: Instructions
sr_RS: Uputstva

en: Invalid license.
sr_RS: Неважећа лиценца.

en: Invalid login details.
sr_RS: Неважеђи детаљи за пријаву.

en: It is currently possible to create an administrator user with the same login and display name.
sr_RS: Тренутно је могуће креирати администраторског корисника са истим именом за пријаву и именом за приказом.

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a localhost environment.
sr_RS: Није могуће инсталирати Let's Encrypt на окружење локалног хоста.

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a subfolder configuration.
sr_RS: Није могуће инсталирати Let's Encrypt на конфигурацију поддиректоријума.

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a subsite. Please go to the main site of your website.
sr_RS: Није могуће инсталирати Let's Encrypt на подсајту. Молимо идите на главни сајт ваше веб странице.

en: Learn more
sr_RS: Сазнај више

en: Learn more about our features!
sr_RS: Сазнајте више о нашим функцијама!

en: Learn more about security headers
sr_RS: Сазнајте више о безбедносним заглављима

en: Leave a review
sr_RS: Оставите утисак

en: Letʼs Encrypt is a free, automated and open certificate authority brought to you by the nonprofit Internet Security Research Group (ISRG).
sr_RS: Letʼs Encrypt је бесплатан, аутоматизован и отворен ауторитет за издавање сертификата који вам нуди непрофитна Internet Security Research Group (ISRG).

en: Leveraging your SSL certificate with HSTS is a staple for every website. Force your website over SSL, mitigating risks of malicious counterfeit websites in your name.
sr_RS: Коришћење вашег SSL сертификата са HSTS-ом је основни део сваке веб странице. Присилите своју веб локацију преко SSL-а, ублажавајући ризике од злонамерних фалсификованих веб страница на ваше име.

en: License invalid
sr_RS: Лиценца неважећа

en: License valid
sr_RS: Лиценца важећа

en: Lightweight SSL & Hardening Plugin
sr_RS: Lightweight SSL & додатак за очвршћавање

en: Location
sr_RS: Локација

en: Login credentials incorrect
sr_RS: Акредитиви за пријаву су нетачни

en: Login credentials incorrect. Please check your login credentials for cPanel.
sr_RS: Акредитиви за пријаву су нетачни. Проверите своје акредитиве за пријаву на cPanel.

en: Login status
sr_RS: Статус пријаве

en: Low-risk
sr_RS: Низак ризик

en: Low-risk
sr_RS: Низак ризик

en: Low-risk (default)
sr_RS: Низак ризик (подразумевано)

en: Maybe later
sr_RS: Можда касније

en: Measures
sr_RS: Мере

en: Medium-risk
sr_RS: Средњи ризик

en: Method
sr_RS: Метода

en: Missing license.
sr_RS: Недостаје лиценца.

en: Mixed Content Scan
sr_RS: Скенирање мешовитог садржаја

en: Mixed content fixer
sr_RS: Поправљач мешовитог садржаја

en: Mixed content fixer - back-end
sr_RS: Поправљач мешовитог садржаја - back-end

en: Mixed content fixer - init hook
sr_RS: Поправљач мешовитог садржаја - init hook

en: Mixed content fixer not enabled. Enable the option to fix mixed content on your site.
sr_RS: Поправљач мешовитог садржаја није омогућен. Омогућите опцију да поправите мешовити садржај на вашој веб локацији.

en: Mixed content fixer was successfully detected on the front-end.
sr_RS: Поправљач мешовитог садржаја је успешно откривен на фронт-енд-у.

en: Mixed content in %s
sr_RS: Мешовити садржај у %s

en: Mixed content in CSS/JS file from other domain
sr_RS: Мешовити садржај у CSS/JS датотеци са другог домена

en: Mixed content in PHP file in %s
sr_RS: Мешовити садржај у PHP датотеци у %s

en: Mixed content in post: %s
sr_RS: Мешовити садржај у објави: %s

en: Mixed content in the postmeta table
sr_RS: Мешовити садржај у табели постмета:

en: Mixed content scan
sr_RS: Скенирање мешовитог садржаја

en: More info
sr_RS: Више информација

en: Multiple %s vulnerabilities have been found.
sr_RS: Пронађено је више %s рањивости.

en: No 301 redirect is set. Enable the WordPress 301 redirect in the settings to get a 301 permanent redirect.
sr_RS: Нема 301 постављених преусмеравања. Омогућите WordPress 301 преусмеравања у подешавањима да добијете 301 трајно преусмеравање.

en: No 301 redirect to SSL enabled.
sr_RS: 301 преусмеравање на ССЛ омогућено.

en: No SSL certificate has been detected.
sr_RS: Није откривен SSL сертификат.

en: No SSL detected
sr_RS: SSL није пронађен

en: No SSL detected.
sr_RS: Није откривен SSL.

en: No SSL detected. Use the retry button to check again.
sr_RS: Није откривен SSL. Користите дугме за покушај поново да проверите поново.

en: No recommended redirect rules detected.
sr_RS: Нису откривена препоручена правила преусмеравања.

en: No redirect
sr_RS: Нема преусмеравања

en: No subdomain setup detected.
sr_RS: Није откривено подешавање поддомена.

en: No valid list of domains.
sr_RS: Нема важеће листе домена.

en: None
sr_RS: Ниједан

en: Not all recommended security headers are installed
sr_RS: Нису инсталирана сва препоручена безбедносна заглавља

en: Not recognized server.
sr_RS: Није препознат сервер.

en: Notification by Really Simple SSL
sr_RS: Обавештења од Really Simple SSL-а

en: Notifications
sr_RS: Обавештења

en: Notifications by email
sr_RS: Обавештења путем е-поште

en: Now have a look at our new features.
sr_RS: Погледајте наше нове фунцкије.

en: OCSP not supported, the certificate will be generated without OCSP.
sr_RS: OCSP није подржан, сертификат ће бити генерисан без OCSP-а.

en: OCSP stapling is configured as enabled by default. You can disable this option if this is not supported by your hosting provider.
sr_RS: OCSP хефтање треба да буде омогућено као подразумевано. Можете онемогућити ако то не подржава ваш хостинг провајдер.

en: Off
sr_RS: Искључено

en: On Apache you can use a .htaccess redirect, which is usually faster, but may cause issues on some configurations. Read the instructions in the sidebar first.
sr_RS: На Apache-у можете користити .htaccess преусмеравање, које је обично брже, али може изазвати проблеме у неким конфигурацијама. Прво прочитајте упутства на бочној траци.

en: Once every 5 minutes
sr_RS: Једном сваких 5 минута

en: Once every day
sr_RS: Једном сваки дан

en: Once every week
sr_RS: Једном сваке недеље

en: One click SSL optimization
sr_RS: SSL оптимизација једним кликом

en: One day (for testing only)
sr_RS: Један дан (само за тестирање)

en: One of the most powerful features, and therefore the most complex are the Cross-Origin headers that can isolate your website so any data leaks are minimized.
sr_RS: Једна од најмоћнијих функција, а самим тим и најкомплекснија, су Cross-Origin заглавља која могу да изолују вашу веб страницу тако да се свако цурење података сведе на минимум.

en: One year
sr_RS: Једна година

en: Open
sr_RS: Отвори

en: Options
sr_RS: Опције

en: Or set your wp-config.php to writable and reload this page.
sr_RS: Или подесите свој wp-config.php на могућност писања и поново учитајте ову страницу.

en: Order ID mismatch, regenerate order.
sr_RS: Неподударање ИД-а поруџбине, поново генеришите поруџбину.

en: Order successfully created.
sr_RS: Поруџбина је успешно направљена.

en: Order successfully retrieved.
sr_RS: Поруџбина је успешно преузета.

en: Our vulnerability reporting is in beta. Signup for the beta to discover the new features!
sr_RS: Наше извештавање о рањивости је у бета верзији. Пријавите се за бета верзију да бисте открили нове функције!

en: Overview
sr_RS: Преглед

en: Package information retrieved
sr_RS: Преузете су информације о пакету

en: Permission denied.
sr_RS: Дозвола одбијена.

en: Permissions Policy
sr_RS: Политика дозвола

en: Please activate it manually on your hosting dashboard.
sr_RS: Активирајте га ручно на контролној табли хостинга.

en: Please activate it on your dashboard %smanually%s
sr_RS: Активирајте га на контролној табли %sручно%s

en: Please add the following lines to your .htaccess, or set it to writable:
sr_RS: Молимо додајте следеће линије у ваш .htaccess, или га поставите на могућност писања

en: Please adjust the CAA records via your DNS provider to allow Let’s Encrypt SSL certificates
sr_RS: Подесите CAA записе преко свог DNS провајдера да бисте дозволили Let’s Encrypt SSL сертификате

en: Please change your email address %shere%s and try again.
sr_RS: Промените своју адресу е-поште %sовде%s и покушајте поново.

en: Please check if the non www version of your site also points to this website.
sr_RS: Проверите да ли верзија вашег сајта без www такође упућује на ову веб локацију.

en: Please check if the www version of your site also points to this website.
sr_RS: Проверите да ли www верзија вашег сајта такође упућује на ову веб локацију.

en: Please check if your REST API is loading correctly. Your site currently is using the slower Ajax fallback method to load the settings.
sr_RS: Проверите да ли се ваш REST API исправно учитава. Ваш сајт тренутно користи спорији Ajax резервни метод за учитавање подешавања.

en: Please complete %smanually%s
sr_RS: Молимо попуните%sручно%s

en: Please complete manually in your hosting dashboard.
sr_RS: Попуните ручно на контролној табли хостинга.

en: Please complete the following step(s) first: %s
sr_RS: Прво обавите следеће кораке: %s

en: Please create a folder 'rsssl' in the uploads directory, with 644 permissions.
sr_RS: Направите фасциклу 'rsssl' у директоријуму за отпремање, са 644 дозволом.

en: Please double check your DNS txt record.
sr_RS: Проверите још једном свој DNS txt запис.

en: Please refresh the SSL status if a certificate has been installed recently.
sr_RS: Молимо освежите SSL статус ако је сертификат недавно инсталиран.

en: Please set the wp-config.php to writable until the rule has been written.
sr_RS: Подесите wp-config.ph на могућност писања док се правило не напише.

en: Please set the wp-content folder to writable:
sr_RS: Подесите фолдер wp-content на могућност писања:

en: Plesk password
sr_RS: Plesk лозинка

en: Plesk recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
sr_RS: Plesk је препознао. Могуће је да се сертификат може аутоматски инсталирати.

en: Plesk username
sr_RS: Plesk корисничко име

en: Plesk username and password
sr_RS: Plesk корисничко име и шифра

en: Plugin activated
sr_RS: Додатак је активиран

en: Plugin installed
sr_RS: Додатак је инсталиран

en: Premium Support
sr_RS: Premium podrška

en: Premium support
sr_RS: Премиум подршка

en: Prevent code execution in the public 'Uploads' folder
sr_RS: Спречите извршавање кода у јавној фасцикли „Отпремања“.

en: Prevent login error leakage
sr_RS: Спречите цурење грешке приликом пријављивања

en: Prevent login feedback
sr_RS: Спречите повратне информације за пријаву

en: Prevent user enumeration
sr_RS: Спречите набрајање корисника

en: Quarantine
sr_RS: Карантин

en: Quarantined
sr_RS: У карантину

en: Re-check
sr_RS: Поново провери

en: Read more
sr_RS: Опширније

en: Read more about security concerns with debug display enabled
sr_RS: Прочитајте више о безбедносним проблемима са омогућеним екраном за отклањање грешака

en: Really Simple SSL - Notification Test
sr_RS: Really Simple SSL - тест обавештења

en: Really Simple SSL Pro is not up to date. Update Really Simple SSL Pro to ensure compatibility.
sr_RS: Really Simple SSL Pro није ажуриран. Ажурирајте Really Simple SSL Pro да бисте осигурали компатибилност.

en: Really Simple SSL and Really Simple SSL add-ons do not process any personal identifiable information, so the GDPR does not apply to these plugins or usage of these plugins on your website. You can find our privacy policy <a href="%s" target="_blank">here</a>.
sr_RS: Really Simple SSL and Really Simple SSL додаци не обрађују никакве личне идентификационе информације, тако да се GDPR не односи на ове додатке или употребу ових додатака на вашем веб сајту. Нашу политику приватности можете пронаћи <a href="%s" target="_blank">here</a>.

en: Really Simple SSL automatically detects your settings and configures your website to run over HTTPS. To keep it lightweight, we kept the options to a minimum. Your website will move to SSL with one click.
sr_RS: Really Simple SSL аутоматски открива ваша подешавања и конфигурише вашу веб локацију да ради преко HTTPS-а. Да бисмо га одржали лаганим, свели смо опције на минимум. Ваша веб локација ће се пребацити на SSL једним кликом.

en: Really Simple SSL collects information about plugins, themes, and core vulnerabilities from our database powered by WPVulnerability. Anonymized data about these vulnerable components will be sent to Really Simple SSL for statistical analysis to improve open-source contributions. For more information, please read our privacy statement.
sr_RS: Really Simple SSL прикупља информације о додацима, темама и основним рањивостима из наше базе података коју покреће WPVulnerability. Анонимизовани подаци о овим рањивим компонентама биће послати на Really Simple SSL ради статистичке анализе и побољшања доприноса отвореном коду. За више информација прочитајте нашу изјаву о приватности.

en: Really Simple SSL dashboard
sr_RS: Really Simple SSL надзорна табла

en: Really Simple SSL detected an SSL certificate, but has not been configured to enforce SSL.
sr_RS: Really Simple SSL је открио SSL сертификат, али није конфигурисан да примењује SSL.

en: Really Simple SSL has received no response from the webpage.
sr_RS: Really Simple SSL није добио никакав одговор са веб странице.

en: Really Simple SSL is installed, but no valid SSL certificate is detected.
sr_RS: Додатак је успешно инсталиран, али није пронађен валидан SSL сертификат.

en: Recommended Security Headers
sr_RS: Препоручена безбедносна заглавља

en: Recommended by Really Simple Plugins
sr_RS: Препоручени од стране Really Simple Plugins

en: Recommended security headers enabled.
sr_RS: Препоручена безбедносна заглавља су омогућена.

en: Recommended security headers installed
sr_RS: Инсталирана су препоручена сигурносна заглавља

en: Redirect method
sr_RS: Метода преусмеравања

en: Redirects your site to https with a SEO friendly 301 redirect if it is requested over http.
sr_RS: Преусмерава вашу веб локацију на https уз SEO прилагођено 301 преусмеравање ако се захтева преко http.

en: Remove from public location with Really Simple SSL
sr_RS: Уклоните са јавне локације помоћу Really Simple SSL

en: Rename admin user enabled: Please choose a new username of at least 3 characters, which is not in use yet.
sr_RS: Преименуј администраторског корисника омогућено: Молимо изаберите ново корисничко име од најмање 3 знака, које још није у употреби.

en: Rename and randomize your database prefix
sr_RS: Преименујте и насумично подесите префикс базе података

en: Renew certificate
sr_RS: Обновите сертификат

en: Renew installation
sr_RS: Обновите инсталацију

en: Retrieving Cloudways server data...
sr_RS: Преузимање података Cloudways сервера...

en: Retrieving DNS verification token...
sr_RS: Преузимање DNS токена за верификацију...

en: Retrieving package information...
sr_RS: Преузимање информација о пакету...

en: Retry
sr_RS: Покушајте поново

en: Risk
sr_RS: Ризик

en: SSL Status Test
sr_RS: Тест тренутног стања

en: SSL activation in progress
sr_RS: SSL активација у току

en: SSL certificate should be generated and installed.
sr_RS: SSL сертификат треба да се генерише и инсталира.

en: SSL certificate will expire on %s.
sr_RS: SSL сертификат ће истећи %s.

en: SSL configuration finished!
sr_RS: SSL конфигурација је завршена!

en: SSL has been activated
sr_RS: SSL је активиран

en: SSL is activated on your site.
sr_RS: SSL је активиран на вашем сајту.

en: SSL is enabled networkwide.
sr_RS: ССЛ је омогућен широм мреже.

en: SSL is enabled on your site.
sr_RS: SSL је омогућен на вашем сајту.

en: SSL is not enabled on your network
sr_RS: SSL није омогућен на вашој мрежи

en: SSL is not enabled yet.
sr_RS: SSL још увек није омогућен.

en: SSL is not enabled.
sr_RS: SSL није омогућен.

en: SSL is not yet enabled on this site.
sr_RS: SSL још увек није омогућен на овом сајту.

en: SSL is now activated. Follow the three steps in this article to check if your website is secure.
sr_RS: SSL је сада активиран. Пратите три корака у овом чланку да бисте проверили да ли је ваша веб локација безбедна.

en: SSL settings
sr_RS: SSL подешавања

en: SSL successfully installed on %s
sr_RS: SSL је успешно инсталиран на %s

en: Searching for link to SSL installation page on your server...
sr_RS: Тражење везе до странице за инсталацију SSL-а на вашем серверу...

en: Security
sr_RS: Безбедност

en: Security Headers Test
sr_RS: Тест сигурносних заглавља

en: Security through obscurity. Your site is no longer using the default wp_ prefix for database tables. The process has been designed to only complete and replace the tables after all wp_ tables are successfully renamed. In the unlikely event that this does lead to database issues on your site, please navigate to our troubleshooting article.
sr_RS: Сигурност кроз нејасноће. Ваш сајт више не користи подразумевани wp_ префикс за табеле базе података. Процес је дизајниран да доврши и замени табеле само након што су све wp_ табеле успешно преименоване. У мало вероватном случају да ово доведе до проблема са базом података на вашој веб локацији, идите до нашег чланка за решавање проблема.

en: See which recommended security headers are not present on your website.
sr_RS: Погледајте која препоручена безбедносна заглавља нису присутна на вашој страници.

en: Self (Default)
sr_RS: Себе (задано)

en: Self-hosted and privacy-friendly analytics tool.
sr_RS: Алат за анализу који се самостално хостује и прилагођен приватности.

en: Self-hosted, Privacy-friendly analytics tool
sr_RS: Само-хостовани алат за аналитику, прилагођен приватности

en: Send
sr_RS: Пошаљи

en: Send test notification by email
sr_RS: Пошаљите обавештење о тестирању путем е-поште

en: Serve encrypted and authenticated responses
sr_RS: Послужите шифроване и проверене одговоре

en: Set permissions to 644 to enable SSL generation.
sr_RS: Поставите дозволе на 644 да бисте омогућили генерисање SSL-а.

en: Set your wp-config.php to writable and reload this page.
sr_RS: Подесите свој wp-config.php на могућност писања и поново учитајте ову страницу.

en: Settings
sr_RS: Podešavanja

en: Settings update: .htaccess redirect
sr_RS: Ажурирање подешавања: .htaccess преусмеравање

en: Settings update: Database prefix changed
sr_RS: Ажурирање подешавања: Промењен префикс базе података

en: Settings update: Debug.log file relocated
sr_RS: Ажурирање подешавања: датотека Debug.log је премештена

en: Settings update: Username 'admin' renamed
sr_RS: Ажурирање подешавања: Корисничко име „админ“ је преименовано

en: Site wide - Test Notification
sr_RS: Широм сајта – Тест обавештења

en: Site-wide, admin notification
sr_RS: Администраторско обавештење на целом сајту

en: Source
sr_RS: Извор

en: Stop editing the .htaccess file
sr_RS: Престаните да ажурирате .htaccess документ

en: Store for renewal purposes. If not stored, renewal may need to be done manually.
sr_RS: Чувајте за потребе обнављања. Ако није ускладиштено, обнављање ће можда морати да се уради ручно.

en: Successfully added TXT record.
sr_RS: Успешно је додат TXT запис.

en: Successfully generated certificate.
sr_RS: Успешно генерисан сертификат.

en: Successfully installed Let's Encrypt
sr_RS: Успешно инсталиран Let's Encrypt

en: Successfully installed SSL
sr_RS: Успешно инсталиран SSL

en: Successfully retrieved account
sr_RS: Успешно преузет налог

en: Successfully retrieved server id and app id
sr_RS: Успешно преузет ИД сервера и ИД апликације

en: Successfully verified DNS records
sr_RS: DNS записи су успешно верификовани

en: Successfully verified alias domain.
sr_RS: Успешно верификован алиас домен.

en: Support
sr_RS: Подршка

en: System Status
sr_RS: Статус система

en: System status
sr_RS: Статус система

en: Terms & Conditions are accepted.
sr_RS: Услови и одредбе су прихваћени.

en: Terms & Conditions.
sr_RS: Услови коришћења.

en: Terms and Conditions
sr_RS: Услови и одредбе

en: Test not found.
sr_RS: Тест није пронађен.

en: Test notifications
sr_RS: Тестна обавештења

en: Test notifications can be used to test email delivery and shows how vulnerabilities will be reported on your WordPress installation.
sr_RS: Тестна обавештења се могу користити за тестирање испоруке е-поште и показују како ће се рањивости пријавити на вашој инсталацији WordPress-а.

en: Thanks for updating to Really Simple SSL 6.0! Check out our new features on the settings page.
sr_RS: Хвала што сте ажурирали на Really Simple SSL 6.0! Погледајте наше нове функције на страници са подешавањима.

en: Thanks for updating!
sr_RS: Хвала на ажурирању!

en: The 'force-deactivate.php' file has to be renamed to .txt. Otherwise your ssl can be deactivated by anyone on the internet.
sr_RS: Документ 'force-deactivate.php' мора бити преименован у екстензију .txt. У супротном ваш ssl може бити искључен од стране било кога на интернету.

en: The .htaccess redirect has been enabled on your site. If the server configuration is non-standard, this might cause issues. Please check if all pages on your site are functioning properly.
sr_RS: .htaccess преусмеравање је омогућено на вашем сајту. Ако је конфигурација сервера нестандардна, то може изазвати проблеме. Проверите да ли све странице на вашем сајту функционишу исправно.

en: The .htaccess redirect rules selected by this plugin failed in the test. Set manually or dismiss to leave on PHP redirect.
sr_RS: Правила преусмеравања .htaccess изабрана од стране овог додатка нису успела у тесту. Подесите ручно или одбаците да бисте отишли ​​на PHP преусмеравање.

en: The .htaccess redirect will remain active
sr_RS: Преусмеравање .htaccess ће остати активно

en: The 301 .htaccess redirect is the fastest and most reliable redirect option.
sr_RS: 301 .htaccess преусмеравање је најбржа и најпоузданија опција преусмеравања.

en: The 301 redirect with .htaccess to HTTPS is now enabled.
sr_RS: 301 преусмеравање са .htaccess на HTTPS је сада омогућено.

en: The DISALLOW_FILE_EDIT constant is defined and set to false. You can remove it from your wp-config.php.
sr_RS: DISALLOW_FILE_EDIT Константа је дефинисана и постављена на нетачно. Можете га уклонити из вашег wp-config.php.

en: The DNS response for %s was %s, while it should be %s.
sr_RS: DNS одговор за %s је био %s, док би требало да буде %s.

en: The Hosting Panel software was not recognized. Depending on your hosting provider, the generated certificate may need to be installed manually.
sr_RS: Софтвер Хостинг Панел није препознат. У зависности од вашег хостинг добављача, генерисани сертификат ће можда морати да се инсталира ручно.

en: The PHP function CURL has successfully been detected.
sr_RS: PHP функција CURL је успешно откривена.

en: The PHP function CURL is not available on your server, which is required. Please contact your hosting provider.
sr_RS: PHP функција CURL није доступна на вашем серверу, што је неопходно. Молимо контактирајте свог хостинг провајдера.

en: The Really Simple SSL plugin folder in the /wp-content/plugins/ directory has been renamed to %s. This might cause issues when deactivating, or with premium add-ons. To fix this you can rename the Really Simple SSL folder back to the default %s.
sr_RS: Фасцикла Really Simple SSL додатака у директоријуму /wp-content/plugins/ је преименована у %s. Ово може изазвати проблеме приликом деактивације или са премиум додацима. Да бисте ово поправили, можете поново преименовати фасциклу Really Simple SSL у подразумевани %s.

en: The SSL certificate has been renewed, and requires manual %sinstallation%s in your hosting dashboard.
sr_RS: SSL сертификат је обновљен и захтева ручну %sинсталацију%s на контролној табли вашег хостинга.

en: The Terms & Conditions were not accepted. Please accept in the general settings.
sr_RS: Услови и одредбе нису прихваћени. Прихватите у општим подешавањима.

en: The URL you use to access your DirectAdmin dashboard. Ends on :2222.
sr_RS: URL који користите за приступ вашој DirectAdmin контролној табли. Завршава се :2222.

en: The URL you use to access your Plesk dashboard. Ends on :8443.
sr_RS: URL који користите за приступ вашој Plesk контролној табли. Завршава се :8443.

en: The URL you use to access your cPanel dashboard. Ends on :2083.
sr_RS: URL који користите за приступ вашој cPanel контролној табли. Завршава се :2083.

en: The WordPress 301 redirect will stop working
sr_RS: WordPress 301 преусмеравање ће престати да ради

en: The automatic installation of your certificate has failed. Please check your credentials, and retry the %sinstallation%s.
sr_RS: Аутоматска инсталација вашег сертификата није успела. Проверите своје акредитиве и покушајте поново са %sинсталацијом%s.

en: The built-in file editors are accessible to others.
sr_RS: Уграђени уређивачи датотека су доступни другима.

en: The certificate generation was rate limited for 10 minutes because the authorization failed.
sr_RS: Генерисање сертификата је било ограничено на 10 минута јер ауторизација није успела.

en: The certificate installation was rate limited. Please try again later.
sr_RS: Инсталација сертификата је ограничена стопом. Покушајте поново касније.

en: The certs directory is not created yet.
sr_RS: Директоријум "certs" није још креиран.

en: The certs directory was successfully created.
sr_RS: Директоријум "certs" је успешно креиран.

en: The challenge directory is not created yet.
sr_RS: Директоријум "challenge" није још креиран.

en: The challenge directory was successfully created.
sr_RS: Директоријум "challenge" је успешно креиран.

en: The code to block code execution in the uploads folder cannot be added automatically on nginx. Add the following code to your nginx.conf file:
sr_RS: Код за блокирање извршавања кода у фолдеру за отпремање не може се аутоматски додати на nginx. Додајте следећи код у вашу nginx.conf датотеку:

en: The content security policy has many options, so we always recommend starting in ‘learning mode’ to see what files and scripts are loaded.
sr_RS: Политика безбедности садржаја има много опција, тако да увек препоручујемо да почнете у „режиму учења“ да бисте видели које датотеке и скрипте се учитавају.

en: The email address was not set. Please set the email address
sr_RS: Адреса е-поште није постављена. Подесите адресу е-поште

en: The extensive mixed content scan will list all current and future issues and provide a fix, or instructions to fix manually.
sr_RS: Опсежно скенирање мешовитог садржаја ће навести све тренутне и будуће проблеме и обезбедити исправку или упутства за ручно решавање.

en: The following directories do not have the necessary writing permissions.
sr_RS: Следећи директоријуми немају потребне дозволе за писање.

en: The following information is attached when you send this form: license key, scan results, your domain, .htaccess file, debug log and a list of active plugins.
sr_RS: Следеће информације су приложене када пошаљете овај образац: лиценцни кључ, резултати скенирања, ваш домен, .htaccess датотека, дневник отклањања грешака и листа активних додатака.

en: The key directory is not created yet.
sr_RS: Директоријум "key" није још креиран.

en: The key directory was successfully created.
sr_RS: Директоријум "key" је успешно креиран.

en: The mixed content fixer could not be detected due to a cURL error: %s. cURL errors are often caused by an outdated version of PHP or cURL and don't affect the front-end of your site. Contact your hosting provider for a fix.
sr_RS: Поправљање помешаног садржаја није пронађено због грешке cURL : %s. cURL грешке су често изазване застарелом верзијом PHP-а или cURL-а и не утиче на презентацију вашег сајта. Контактирајте хостинг провајдера за сређивање.

en: The mixed content fixer is active, but was not detected on the frontpage.
sr_RS: Поправљач мешовитог садржаја је активан, али није откривен на насловној страни.

en: The mixed content fixer will stop working
sr_RS: Поправљач мешовитог садржаја ће престати да ради

en: The non-www version of your site does not point to this website. This is recommended, as it will allow you to add it to the certificate as well.
sr_RS: Верзија вашег сајта без www не упућује на ову веб локацију. Ово се препоручује, јер ће вам омогућити да га додате и у сертификат.

en: The order is invalid, possibly due to too many failed authorization attempts. Please start at the previous step.
sr_RS: Наруџбина је неважећа, вероватно због превише неуспешних покушаја ауторизације. Почните од претходног корака.

en: The recommended security headers are detected on your site.
sr_RS: Препоручена безбедносна заглавља су откривена на вашој веб локацији.

en: The required directories have the necessary writing permissions.
sr_RS: Потребни директоријуми имају потребне дозволе за писање.

en: The system is not ready for the DNS verification yet. Please run the wizard again.
sr_RS: Систем још није спреман за DNS верификацију. Поново покрените чаробњак.

en: The system is not ready for the installation yet. Please run the wizard again.
sr_RS: Систем још није спреман за инсталацију. Поново покрените чаробњак.

en: The used domain for your email address is not allowed.
sr_RS: Коришћени домен за вашу адресу е-поште није дозвољен.

en: The value, WP_DEBUG_DISPLAY, has either been enabled by WP_DEBUG or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
sr_RS: Вредност, WP_DEBUG_DISPLAY, је или омогућио WP_DEBUG или је додата у вашу конфигурациону датотеку. Ово ће омогућити да се грешке приказују на предњој страни ваше веб странице.

en: The value, WP_DEBUG_LOG, has been added to this website’s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
sr_RS: Вредност, WP_DEBUG_LOG, је додата у конфигурациону датотеку ове веб странице. То значи да ће све грешке на сајту бити записане у датотеку која је потенцијално доступна свим корисницима.

en: The wp-config.php file is not writable, and needs to be edited. Please set this file to writable.
sr_RS: У датотеку wp-config.php није могуће писати и треба је уређивати. Подесите ову датотеку на могућност писања.

en: The www version of your site does not point to this website. This is recommended, as it will allow you to add it to the certificate as well.
sr_RS: Www верзија вашег сајта не упућује на ову веб локацију. Ово се препоручује, јер ће вам омогућити да га додате и у сертификат.

en: These notifications are set to the minimum risk level that triggers a notification. For example, the default site-wide notification triggers on high-risk and critical vulnerabilities.
sr_RS: Ова обавештења су подешена на минимални ниво ризика који покреће обавештење. На пример, подразумевано обавештење на целом сајту покреће високоризичне и критичне рањивости.

en: These security headers are the fundamental security measures to protect your website visitors while visiting your website.
sr_RS: Ова безбедносна заглавља су основне безбедносне мере за заштиту посетилаца ваше веб странице док посећују вашу веб страницу.

en: They might be misused if you don’t actively tell the browser to disable these features.
sr_RS: Они могу бити злоупотребљени ако активно не кажете прегледачу да онемогући ове функције.

en: This appears to be an invalid license key for this plugin.
sr_RS: Чини се да је ово неважећи лиценцни кључ за овај додатак.

en: This email address is used to create a Let's Encrypt account. This is also where you will receive renewal notifications.
sr_RS: Ова адреса е-поште ће се користити за креирање налога на Let's Encrypt. Овде ћете такође добијати обавештења о обнови.

en: This email is confirmation that any security notices are likely to reach your inbox.
sr_RS: Овај имејл је потврда да ће сва безбедносна обавештења вероватно стићи у ваше пријемно сандуче.

en: This email is part of the Really Simple SSL Notification System
sr_RS: Ова е-пошта је део Really Simple SSL система обавештења

en: This email was sent to
sr_RS: Овај имејл је послан

en: This feature depends on multiple standard background processes. If a process fails or is unavailable on your system, detection might not work. We run frequent tests for this purpose. We will notify you accordingly if there are any issues.
sr_RS: Ова функција зависи од више стандардних позадинских процеса. Ако процес не успе или је недоступан на вашем систему, откривање можда неће функционисати. У ту сврху спроводимо честе тестове. У складу са тим ћемо вас обавестити ако буде било каквих проблема.

en: This is a multisite configuration with subdomains. You should generate a wildcard certificate on the root domain.
sr_RS: Ово је конфигурација са више локација са поддоменима. Требало би да генеришете џокер сертификат на основном домену.

en: This is a test notification from Really Simple SSL. You can safely dismiss this message.
sr_RS: Ово је тестно обавештење од Really Simple SSL. Можете безбедно да одбаците ову поруку.

en: This is a vulnerability alert from Really Simple SSL for %s.
sr_RS: Ово је упозорење о рањивости од Really Simple SSL за %s.

en: This is the vulnerability overview. Here you will find current known vulnerabilities on your system. You can find more information and helpful, actionable insights for every vulnerability under details.
sr_RS: Ово је преглед рањивости. Овде ћете пронаћи актуелне познате рањивости на вашем систему. Више информација и корисних, практичних увида за сваку рањивост можете пронаћи у детаљима.

en: This leads to issues when activating SSL networkwide since subdomains will be forced over SSL as well while they don't have a valid certificate.
sr_RS: То доводи до проблема приликом активирања SSL мреже, јер ће поддомени бити присиљени преко SSL-а, док још немају важећи сертификат.

en: This will include both the www. and non-www. version of your domain.
sr_RS: Ово ће укључити и www. и не www. верзију вашег домена.

en: This will limit or fully disable HTTP requests that are not needed, but could be used with malicious intent.
sr_RS: Ово ће ограничити или потпуно онемогућити HTTP захтеве који нису потребни, али се могу користити са злонамерном намером.

en: This will permanently change your database prefixes and you can NOT rollback this feature. Please make sure you have a back-up.
sr_RS: Ово ће трајно променити префиксе ваше базе података и НЕ можете да вратите ову функцију. Уверите се да имате резервну копију.

en: This will send emails about vulnerabilities directly from your server. Make sure you can receive emails by the testing a preview below. If this feature is disabled, please enable notifications under general settings.
sr_RS: Ово ће слати е-поруке о рањивостима директно са вашег сервера. Уверите се да можете да примате е-пошту тако што ћете тестирати преглед испод. Ако је ова функција онемогућена, омогућите обавештења у општим подешавањима.

en: To deactivate the plugin correctly, please select if you want to:
sr_RS: Да бисте исправно деактивирали додатак, изаберите да ли желите:

en: To ensure all traffic passes through SSL, please enable a 301 redirect.
sr_RS: Да бисте осигурали да сав саобраћај пролази кроз ССЛ, омогућите 301 преусмеравање.

en: To safely enable SSL on your server configuration, you should add the following line of code to your wp-config.php.
sr_RS: Да бисте безбедно омогућили SSL на конфигурацији вашег сервера, требало би да додате следећи ред кода у свој wp-config.php.

en: To set the httponly secure cookie settings, your wp-config.php has to be edited, but the file is not writable.
sr_RS: Да бисте подесили подешавања безбедног колачића за httponly, ваш wp-config.php мора бити измењен, али у датотеку није могуће писати.

en: Token not generated. Please complete the previous step.
sr_RS: Токен није генерисан. Молимо довршите претходни корак.

en: Token not received yet.
sr_RS: Токен још није примљен.

en: Token successfully retrieved.
sr_RS: Токен је успешно преузет.

en: Trying to create directory in root of website.
sr_RS: Покушавам да креирам директоријум у корену веб локације.

en: Two years (required for preload)
sr_RS: Две године (потребно за предучитавање)

en: Type
sr_RS: Укуцајте

en: Unable to connect to cPanel
sr_RS: Није могуће повезати се са cPanel-ом

en: Update Really Simple SSL Pro: the plugin needs to be updated to the latest version to be compatible.
sr_RS: Ажурирајте Really Simple SSL Pro: додатак треба да се ажурира на најновију верзију да би био компатибилан.

en: Upgrade
sr_RS: Надоградите

en: Uploads folder not writable.
sr_RS: У фасциклу за отпремање није могуће писати.

en: User Enumeration
sr_RS: Набрајање корисника

en: Username
sr_RS: Корисничко име

en: Username 'admin' has been changed to %s
sr_RS: Корисничко име 'админ' је промењено у %s

en: Users trying to enter via /wp-admin or /wp-login.php will be redirected to this URL.
sr_RS: Корисници који покушавају да уђу преко /wp-admin или /wp-login.php биће преусмерени на овај УРЛ.

en: Validating license...
sr_RS: Потврда лиценце...

en: View
sr_RS: Погледајте

en: View settings page
sr_RS: Погледајте страницу подешавања

en: Visit Dashboard
sr_RS: Посетите контролну таблу

en: Visit the plugins overview or %srenew your license%s.
sr_RS: Посетите страницу преглед додатака или %sобновите вашу лиценцу%s.

en: Vulnerabilities
sr_RS: Рањивости

en: Vulnerabilities Overview
sr_RS: Преглед рањивости

en: Vulnerability Alert: %s
sr_RS: Упозорење о рањивости: %s

en: Vulnerability detection
sr_RS: Откривање рањивости

en: Vulnerability: %s
sr_RS: Рањивост: %s

en: Warning
sr_RS: Упозорење

en: We have detected administrator roles where the login and display names are the same.
sr_RS: Открили смо администраторске улоге код којих су имена за пријаву и имена за приказ иста.

en: We have detected the %s plugin on your website.
sr_RS: Открили смо додатак %s на вашој веб локацији.

en: We have not detected any known hosting limitations.
sr_RS: Нисмо открили никаква позната ограничења хостинга.

en: We have tried to make our Wizard as simple and fast as possible. Although these questions are all necessary, if there’s any way you think we can improve the plugin, please let us %sknow%s!
sr_RS: Покушали смо да наш чаробњак учинимо што једноставнијим и бржим. Иако су сва ова питања неопходна, ако мислите да можемо да побољшамо додатак, %sобавестите%s нас!

en: We use email notification to explain important updates in plugin settings.
sr_RS: Користимо обавештења е-поштом да бисмо објаснили важна ажурирања у подешавањима додатака.

en: Why did I receive this email?
sr_RS: Зашто сам примио овај имејл?

en: Widget area
sr_RS: Подручје виџета

en: Widget with mixed content
sr_RS: Виџет са мешовитим садржајем

en: Will run a frequent update process on vulnerable components.
sr_RS: Покреће се чест процес ажурирања на рањивим компонентама.

en: WordPress 301 redirect enabled. We recommend to enable a 301 .htaccess redirect.
sr_RS: WordPress 301 преусмеравање је омогућено. Препоручујемо да омогућите 301 .htaccess преусмеравање.

en: You already have a valid SSL certificate.
sr_RS: Већ имате важећи SSL сертификат.

en: You already have free SSL on your hosting environment.
sr_RS: Већ имате бесплатан SSL на свом хостинг окружењу.

en: You are using the Really Simple SSL Shell Exec add on, but your current version needs to be updated.
sr_RS: Користите додатак Really Simple SSL Shell Exec, али ваша тренутна верзија треба да се ажурира.

en: You can also let the automatic scan of the pro version handle this for you, and get premium support, increased security with HSTS and more!
sr_RS: Такође можете да пустите аутоматски скен професионалне верзије да се побрине за ово уместо вас, и да добијете техничку подршку, повећану безбедност са HSTS и више!

en: You can choose to automate the most common actions for a vulnerability. Each action is set to a minimum risk level, similar to the notifications. Please read the instructions to learn more about the process.
sr_RS: Можете изабрати да аутоматизујете најчешће радње за рањивост. Свака радња је подешена на минимални ниво ризика, слично обавештењима. Молимо прочитајте упутства да бисте сазнали више о процесу.

en: You can find your Plesk username and password in %s
sr_RS: Ваше Plesk корисничко име и лозинку можете пронаћи у %s

en: You can find your api key %shere%s (make sure you're logged in with your main account).
sr_RS: Можете пронаћи свој АПИ кључ %sовде%s (уверите се да сте пријављени са својим главним налогом).

en: You can follow these %sinstructions%s.
sr_RS: Можете пратити ова %siупутства%si.

en: You have %s %s %s
sr_RS: Имате %s %s %s

en: You have %s %s %s. Please take appropriate action.
sr_RS: Имате %s %s %s. Предузмите одговарајуће мере.

en: You have changed your login URL
sr_RS: Променили сте УРЛ адресу за пријаву

en: You have enabled a feature on %s. We think it's important to let you know a little bit more about this feature so you can use it without worries.
sr_RS: Омогућили сте функцију на %s. Мислимо да је важно да вас обавестимо мало више о овој функцији како бисте могли да је користите без бриге.

en: You have set a 301 redirect to SSL. This is important for SEO purposes
sr_RS: Поставили сте 301 преусмеравање на SSL. Ово је важно за SEO

en: You have the Really Simple SSL Let's Encrypt beta add-on activated. This functionality has now been integrated in core, so you can deactivate the add-on.
sr_RS: Активиран је бета додатакReally Simple SSL Let's Encrypt. Ова функционалност је сада интегрисана у језгро, тако да можете деактивирати додатак.

en: You may need to login in again.
sr_RS: Можда ћете морати поново да се пријавите.

en: You run a Multisite installation with subdomains, but your site doesn't have a wildcard certificate.
sr_RS: Ви покрећете мултисајт инсталацију са поддоменима, али ваш сајт нема сертификат вајлд картице.

en: You run a Multisite installation with subfolders, which prevents this plugin from fixing your missing server variable in the wp-config.php.
sr_RS: Користите Мрежу подешену на подфолдере, што спречава додатак да поправи недостатак серверске променљиве у wp-config.php.

en: You should have the www domain pointed to the same website as the non-www domain.
sr_RS: Требало би да www домен буде усмерен на исту веб локацију као и домен који није www.

en: You still have %s task open. | You still have %s tasks open.
sr_RS[0]: Још увек имате отворен %s задатак.
sr_RS[1]: Још увек имате отворена %s задатка.
sr_RS[2]: Још увек имате отворених %s задатака.

en: Your Key and Certificate directories are not properly protected.
sr_RS: Ваши директоријуми кључева и сертификата нису правилно заштићени.

en: Your SSL certificate will expire soon.
sr_RS: Ваш SSL сертификат ће ускоро истећи.

en: Your WordPress version is visible to others.
sr_RS: Ваша WordPress верзија је видљива другима.

en: Your certificate is valid until: %s
sr_RS: Ваш сертификат важи до: %s

en: Your certificate will be renewed and installed automatically.
sr_RS: Ваш сертификат ће бити аутоматски обновљен и инсталиран.

en: Your certificate will expire on %s.
sr_RS: Ваш сертификат ће истећи %s.

en: Your certificate will expire on %s. You can renew it %shere%s.
sr_RS: Ваш сертификат ће истећи %s. Можете га обновити %sовде%s.

en: Your database prefix is renamed and randomized. Awesome!
sr_RS: Ваш префикс базе података је преименован и насумично одабран. Сјајно!

en: Your database prefix is set to the default 'wp_'.
sr_RS: Ваш префикс базе података је подешен на подразумевани 'wp_'.

en: Your domain meets the requirements for Let's Encrypt.
sr_RS: Ваш домен испуњава услове за Let's Encrypt.

en: Your hosting environment does not allow automatic SSL installation.
sr_RS: Ваше окружење за хостовање не дозвољава аутоматску ССЛ инсталацију.

en: Your license is not active for this URL.
sr_RS: Ваша лиценца није активна за ову URL адресу.

en: Your license key expired on %s.
sr_RS: Ваш лиценцни кључ је истекао %s.

en: Your license key has been disabled.
sr_RS: Ваш лиценцни кључ је онемогућен.

en: Your license key has reached its activation limit.
sr_RS: Ваш лиценцни кључ је достигао ограничење за активацију.

en: Your login URL has changed to {login_url} to prevent common bot attacks on standard login URLs. Learn more about this feature, common questions and measures to prevent any issues.
sr_RS: Ваша УРЛ адреса за пријаву је промењена у {login_url} да би се спречили уобичајени напади ботова на стандардне УРЛ адресе за пријављивање. Сазнајте више о овој функцији, уобичајеним питањима и мерама за спречавање било каквих проблема.

en: Your server provides shell functionality, which offers additional methods to install SSL. If installing SSL using the default methods is not possible, you can install the shell add on.
sr_RS: Ваш сервер обезбеђује функционалност љуске, која нуди додатне методе за инсталирање SSL-а. Ако инсталирање SSL-а коришћењем подразумеваних метода није могуће, можете да инсталирате додатак за љуску.

en: Your site address will remain https://
sr_RS: Адреса вашег сајта ће остати https://

en: Your site is set to display errors on your website
sr_RS: Ваша страница је подешена да приказује грешке на вашој веб страници

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
sr_RS: Ваш сајт је подешен да евидентира грешке у потенцијално јавну датотеку

en: Your site is vulnerable to user enumeration attacks.
sr_RS: Ваш сајт је подложан нападима набрајања корисника.

en: Your site logs information to a public debugging file.
sr_RS: Ваша веб страница бележи информације у јавну датотеку за отклањање грешака.

en: Your site registered a user with the name 'admin'.
sr_RS: Ваша страница је регистровала корисника са именом 'админ'.

en: Your site uses Divi. This can require some additional steps before getting the secure lock.
sr_RS: Ваш сајт користи Divi. Ово може захтевати неке додатне кораке пре добијања безбедне браве.

en: Your site uses Elementor. This can require some additional steps before getting the secure lock.
sr_RS: Ваш сајт користи Elementor. Ово може захтевати неке додатне кораке пре добијања безбедне браве.

en: Your website does not send all recommended security headers.
sr_RS: Ваша веб локација не шаље сва препоручена безбедносна заглавља.

en: Your website's ip address is blocked. Please add your domain's ip address to the security policy in CPanel
sr_RS: ИП адреса ваше веб локације је блокирана. Додајте ИП адресу свог домена у безбедносну политику у CPanel-у

en: Your wp-config.php has to be edited, but is not writable.
sr_RS: Ваш wp-config.php мора бити ажуриран, али је онемогућен упис.

en: critical
sr_RS: критично

en: disabled
sr_RS: онемогућено

en: forbidden - number in author name not allowed = %s
sr_RS: забрањено - број у имену аутора није дозвољен = %s

en: high-risk
sr_RS: висок ризик

en: low-risk
sr_RS: низак ризик

en: medium-risk
sr_RS: средњи ризик

en: no response
sr_RS: без одговора

en: recommended
sr_RS: препоручено

en: vulnerability | vulnerabilities
sr_RS[0]: рањивост
sr_RS[1]: рањивости
sr_RS[2]: рањивости
